Ostetaan hyvään kotiin pentu. 1 vuotiaan collien kaveriksi ja koko perheen jäseneksi. Osamaksu mahdollisuudella. Jos joku tietää hyvän kasvattajan niin kiitos tiedosta!
Yhteystiedot: [email protected]
M: ranskanbuldoggi
3
139
Vastaukset
- Kiska
Miksi et ota lainaa ja osta sillä koiraa? Rahoitusvaihtoehtoja on useita!
Miksi kasvattajan pitäisi toimi sinun pankkinasi?
Ranskiksille taitaa olla kysyntää muutenkin, että hyvien kasvattajien ei tarvitse osarilla myydä mitään... Itse olen kysellyt usealta kasvattajalta ja nyt odottelen omaani syntyväksi syksyn aikana... sinä aikana säästän puuttuvat pennoset ja maksan pentuni samalla kun sen saan.Totta tuokin. Yritän säästää parhaani mukaan työttömånä. Ja luottotietoja ei ole eli ei laina!
- hgtr4
Jaa mitähän ne "hyvät" kasvattajat mahtavat olla? Varsinkin tälläisen lyttykuonoisen sairaan rodun kohdalla on aika outoa puhua hyvistä kasvattajista.
Mitä tulee osamaksukauppaan, niin se on ihan yleinen kauppamuoto myös koirien kohdalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1393095- 81686
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221374Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371051
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381032Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47964
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.38918