Ostetaan hyvään kotiin pentu. 1 vuotiaan collien kaveriksi ja koko perheen jäseneksi. Osamaksu mahdollisuudella. Jos joku tietää hyvän kasvattajan niin kiitos tiedosta!
Yhteystiedot: [email protected]
M: ranskanbuldoggi
3
180
Vastaukset
- Kiska
Miksi et ota lainaa ja osta sillä koiraa? Rahoitusvaihtoehtoja on useita!
Miksi kasvattajan pitäisi toimi sinun pankkinasi?
Ranskiksille taitaa olla kysyntää muutenkin, että hyvien kasvattajien ei tarvitse osarilla myydä mitään... Itse olen kysellyt usealta kasvattajalta ja nyt odottelen omaani syntyväksi syksyn aikana... sinä aikana säästän puuttuvat pennoset ja maksan pentuni samalla kun sen saan.Totta tuokin. Yritän säästää parhaani mukaan työttömånä. Ja luottotietoja ei ole eli ei laina!
- hgtr4
Jaa mitähän ne "hyvät" kasvattajat mahtavat olla? Varsinkin tälläisen lyttykuonoisen sairaan rodun kohdalla on aika outoa puhua hyvistä kasvattajista.
Mitä tulee osamaksukauppaan, niin se on ihan yleinen kauppamuoto myös koirien kohdalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018204- 565092
- 244737
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni274640Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv364460Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h714352- 623923
- 423575
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on402854- 452569