5 vuotias iloinen irkku tyttö vailla uutta kotia. 4 Lapsen taloudessa aika ei vaan enää riitä koiralle :( joten koiran etua ajatellen päätämme siitä luopua.
vain omakotitaloon tai maatilalle. Koira on terve ja energinen,. Kaikkiruokainen ja onkin hoitanut meillä myös jätemyllyn virkaa :) sijainti Lappeenrannan alueella.
Hinta: 100
Yhteystiedot: [email protected]
O: Myydään 5v irlanninsetteri
2
395
Vastaukset
- saana2
onko leikattu vai leikkaamaton?
- Takitaki
On järkyttävää, miten yleistä tämä on: kakaroita pitää hommata siitä huolimatta, että koira on jo hankittu. Eikö 3 olis riittänyt, sitten olisi aikaa koiralle, ilmeisesti.. Ei se, että on vielä lisääntymiskykyinen, tarkoita sitä että on pakko lisääntyä. Ihmisellä on ainutlaatuinen kyky ajatella, joten käyttäkää sitä taitoa!!
T. 6-, 4-, ja 1-vuotiaan ison sekarotuisen löytökoiran omistaja. Ai niin, kasvoin 7 lapsen (5 sijaislasta), 2 koiran ja 2 kissan taloudessa, jossa kaikista osattiin huolehtia mallikelpoisesti. Aikaa on, kun VIITSII ajatella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513735Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1182767Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko6242405Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei202087KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar852012Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo441731- 221693
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1431655Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?971516- 281476