Jos paskantaa tota noin putkaan, sinne patjan alle esimerkiksi. Tai paremminkin kysyttynä, saako ne suuttua siitä? Minä poika kun näin kerran tein ja ne suuttu ihan perkelee*ti. Kumma juttu? Eikö niillä ole minkäänlaista huumorintajua, vitsi mielessä kun tämän pienen yllätyksen heille järjestin. Haju oli tosiaan melkoinen kun ripuli paskat sinne darrassa vielä väänsin. Sinne ne jäi siivoamaan niitä kun olin taas vapaa kuin taivaan lintu, mitä veikkaatte kauan niillä meni kun ne sai koko sotkut puhtaaksi?
Putkaan ulostaminen.
Voiko poliisi suuttu
5257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Poliisirikolliset eivät osaa kotitaloutta, koska heidän talossa puolison paikka on hellan ja nyrkin välissä, joten kyllä siinä toista vuorokautta varmasti kului. Naispoliisien taloudessa miehet tekevät kotitaloustyöt.
Poliisit eivät saa suuttua, sillä he itse kieltävät vessakäyntisi perustuslain vastaisesti, joten heidän kuuluu siivota aiheuttamansa. Liikkumisvapaus (mm. vessaan) kuuluu ihmisoikeuksiin (Perustuslaki LUKU 2), joten heidän kuuluu korvata rikollisuutensa mukaan.
Käske vankien ottaa mallia kokeilemastasi, jotta poliisirikolliset oppivat perustuslain noudattamisen.
Juttu, että ensin pistetään ihminen putkaan kymmeniksi tunneiksi ja sitten ihmetellään jos tulee vähän kakka hätä, kyllä itsekin tekisin tarpeeni lattialle, mikäli ei pönttöä ole, ja aina ei putkissa sitä ole, toisin kuin tämän palstan lelupoliisit luulevat.
Putkassa pitäminen on muutenkin hyvin kyseenalaista, useissa tapauksissa. Jos ihminen on esim. sairas niin on hyvin vaarallista tälle henkilölle joutua poliisin toimesta putkaan! Mutta eipä he siitä välitä ja sen takiapa putkakuolemia sattuu ihmeen paljon. Tiedän tapauksia jossa ihminen on oikeastaan vain huvinvuoksi ( tätä ei palstan lelupoliisit usko, ennen kuin se joskus sattuu omalle tai omaisen kohdalle ) viety putkaan vaikka oikea paikka olisi ollut koti/tai sairaala. Mutta eihän nämä poliisirikolliset mistään mitään välitä, putkaan vain, varsinkin jos on oikein ennenkin siellä ollut niin kyllähän sinne sitten on heidän mielestään ihan oikein roudata oikeastaan mistä syystä tahansa, kynnys muuten madaltuu huomattavasti, mikäli on ollut putkassa ennenkin. Poliisin "älykkyydellä" ja " oikeudentajulla " ihminen on katsokaas rikollinen ja toivoton tapaus lopunikäänsä jos on ennenkin ollut putkassa. Ihminenhän ei voi heidän mielestään muuttua, ei. se on mahdotonta.
Ainoa oikea teko olisi jos poliisi vähän raottaisi sitä patjaa ja pyyhkis enimmät paskat sun naamallasi. Ajattelisit kaksi kertaa ennenkuin seuraavan kerran paskantaisit patjan alle.
sinun, lelupoliisi/poliisinpalvojan tehtävä nuolla sitä paskaa putkan lattioilta. Ajattele, pääsisit oikein lähikontaktiin poliisin kanssa, eikö olisi hienoa olla siellä töissä ja nuolla ammatikseen asiakkaiden ulostetta lattioilta, sopisi sinulle oikein hyvin. Tosin, oletko varma, että osaisit tämän tehtävän kunnolla hoitaa, riittäisikö "älykkyytesi" edes siihen? Epäilen. Ehkä kuseminen suoraan sun suuhusi olisi helpompaa sinulle:-)
Kyllä meillä joskus aina putkalla on noin käyny. Ei se mikään ongelma ole. Isommat passkat ollaan hierottu asiakkaan vaatteisiin ja painepesurilla pesty loput.