Kertokaapa hierojat, jos olette vaihtaneet toimitilan sijaintia. Ovatko entiset asiakkaat tulleet teidän perässä vai oletteko joutuneet hankkimaan uuden asiakaskunnan? Löysin sijainniltaan hyvän toimitilan, mutta on neljä kilometriä kaupungin keskustasta eräässä lähiössä. Katutason valoisa huoneisto, missä on maksuttomat parkkipaikat vieressä. Olen tässä pähkäillyt, kannattaako vaihtaa vai pitää hoitola edelleen kerrostalon toisessa kerroksessa, missä ei ole hissiä. Hoitola on ollut samassa paikassa kymmenen vuotta. Uusi paikka olisi hinnaltaan edullisempi ja siitä saisi ulospäin näyttävän näköisen. Kaksi isoa näyteikkunaa.Joten kaipaan neuvoa teiltä, jotka olette vaihtaneet toimitilan paikkaa. Meneekö siinä sen kaksi vuotta ennenkuin saa taasen vakinaisen kävijäkunnan? Aurinkoista kesää hierojat!
Toimitilan sijainti
Apunoita
1
203
Vastaukset
- taskurapu
Varmasti osa asiakkaista kaikkoaa ja osa seuraa mukana, mutta kukaan ei tiedä täysin oikeaa vastausta. Kannattaisiko kysellä niiltä sinun asiakkailtasi?
Pääsääntöisesti tällaisissa palvelualoilla kolme tärkeintä asiaa asiakkaan kannalta ovat sijainti, sijainti ja sijainti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741