Itä-Ukrainassa alasammutussa koneessa oli kyydissä maailman johtavimpia AIDS-tutkijoita, terveysalan työntekijöitä sekä aktivisteja. Yksi kuolleista on ent. AIDS-järjestön (IAS) presidenti Joep Lange.
He olivat matkalla Kuala Lumpurin kautta Australiaan kansainväliseen AIDS konferenssiin.
Miksi juuri Malaysian airlinesin kone piti ampua alas?
Tämä oli jo toinen kerta viiden kuukauden sisällä, kun Malesian lentoyhtiö (Malaysian Airlines) suihkukone joutui hämärissä olosuhteissa toteutettuun lento-onnettomuuteen.
Mutta jos kerta nämä maailman johtavimpiin kuuluneet AIDS-tutkijat olivat matkalla Kuala Lumpurin kautta Australiaan, niin he olisivat tod. vielä vaihtaneet konetta eri lentoyhtiöön Malesiassa.
Mutta jos tässä lavastetussa suihkukoneen alasampumisessa oli tarkoitus saada hengiltä lukuisia AIDS-tutkijoita, niin etä-ohjaamalla kone pois reitiltään Itä-Ukrainan päällä, saataisiin sotkettua koko AIDS-tutkijoiden tappo-operaatio Ukrainaan kriisiin.
AIDS jo pelkästään on sairautena kullanarvoinen lääketeollisuudelle, niin kauan kun siihen ei ole olemassa virallistettua parannuskeinoa. Olikohan peräti joku näistä turmakoneen kyydissä olevista AIDS-tutkijoista kehittänyt toimivan AIDS-lääkkeen ?
Suomen mediassa mm. maanpuolustuskorkeakoulun strategisen laitoksen opettaja Tommi Lappalainen on sanonut aseasiantuntiana, että koneen ampui alas Ukrainan kapinalliset. Hän ei ole tapausta sen koommin tutkinut, kuin kukaan muukaan Sionistisomisteisen median valheuutisten toistajatoimittaja.
Mutta jos yksikin näistä virallisista "asiantuntijoista" alkaisivat ottamaan näistä tapauksista selvää ja raportoimaan totuudesta, niin johan lähtisi myös maanpuolustuskorkeakoulun edustajilta napit kaulasta välittömästi.
Maanpuolustuskorkeakoulun virkamiehet ovat muutenkin kunnostautuneet Russofobisten lausuntojen antajina Suomen mediassa. eteenkin Ukrainan kriisin aikana. Mutta näihin virallisiin "asiantuntioihin" meidän kaikkien sitten pitäisi uskoa, jotta valtaeliitti saisi pidettyä ihmisväestöt sekä heidän mielen kontrollissa.
Turmakoneessa oli kyydissä maailman johtavimpia AIDS-tutkijoita
ZoZO
0
95
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e3027661Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne855989Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä1673548Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee322007Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1921885Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san201733- 361599
- 441484
- 221431
Heih! Vieläkö ehtii laittaa auringonkukat kasvamaan?
Kerkeekö auringonkukat kukkimaan, kun upottaa auringonkukan siemenet kävelyreittien varrella multiin? Vai onko jo ihan661406