Turmakoneessa oli kyydissä maailman johtavimpia AIDS-tutkijoita

ZoZO

Itä-Ukrainassa alasammutussa koneessa oli kyydissä maailman johtavimpia AIDS-tutkijoita, terveysalan työntekijöitä sekä aktivisteja. Yksi kuolleista on ent. AIDS-järjestön (IAS) presidenti Joep Lange.

He olivat matkalla Kuala Lumpurin kautta Australiaan kansainväliseen AIDS konferenssiin.

Miksi juuri Malaysian airlinesin kone piti ampua alas?

Tämä oli jo toinen kerta viiden kuukauden sisällä, kun Malesian lentoyhtiö (Malaysian Airlines) suihkukone joutui hämärissä olosuhteissa toteutettuun lento-onnettomuuteen.

Mutta jos kerta nämä maailman johtavimpiin kuuluneet AIDS-tutkijat olivat matkalla Kuala Lumpurin kautta Australiaan, niin he olisivat tod. vielä vaihtaneet konetta eri lentoyhtiöön Malesiassa.

Mutta jos tässä lavastetussa suihkukoneen alasampumisessa oli tarkoitus saada hengiltä lukuisia AIDS-tutkijoita, niin etä-ohjaamalla kone pois reitiltään Itä-Ukrainan päällä, saataisiin sotkettua koko AIDS-tutkijoiden tappo-operaatio Ukrainaan kriisiin.

AIDS jo pelkästään on sairautena kullanarvoinen lääketeollisuudelle, niin kauan kun siihen ei ole olemassa virallistettua parannuskeinoa. Olikohan peräti joku näistä turmakoneen kyydissä olevista AIDS-tutkijoista kehittänyt toimivan AIDS-lääkkeen ?

Suomen mediassa mm. maanpuolustuskorkeakoulun strategisen laitoksen opettaja Tommi Lappalainen on sanonut aseasiantuntiana, että koneen ampui alas Ukrainan kapinalliset. Hän ei ole tapausta sen koommin tutkinut, kuin kukaan muukaan Sionistisomisteisen median valheuutisten toistajatoimittaja.

Mutta jos yksikin näistä virallisista "asiantuntijoista" alkaisivat ottamaan näistä tapauksista selvää ja raportoimaan totuudesta, niin johan lähtisi myös maanpuolustuskorkeakoulun edustajilta napit kaulasta välittömästi.

Maanpuolustuskorkeakoulun virkamiehet ovat muutenkin kunnostautuneet Russofobisten lausuntojen antajina Suomen mediassa. eteenkin Ukrainan kriisin aikana. Mutta näihin virallisiin "asiantuntioihin" meidän kaikkien sitten pitäisi uskoa, jotta valtaeliitti saisi pidettyä ihmisväestöt sekä heidän mielen kontrollissa.

0

90

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

        Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
        Maailman menoa
        86
        3358
      2. Sinä vain tulit elämääni

        Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
        Ikävä
        92
        1899
      3. Tiesitkö mies

        Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
        Ikävä
        87
        1733
      4. Nuorempi mies

        Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
        Ikävä
        144
        1591
      5. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

        Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
        Ikävä
        65
        1458
      6. Miksi teillä meni...

        ...välit poikki kaivattusi kanssa?
        Ikävä
        162
        1443
      7. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

        Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
        Ikävä
        95
        1384
      8. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

        Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
        Ikävä
        167
        1361
      9. Jos siis saamme

        Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
        Ikävä
        100
        1314
      10. Onko sinulla

        Joku nyt huonosti? :(
        Ikävä
        86
        1267
      Aihe