Itä-Ukrainassa alasammutussa koneessa oli kyydissä maailman johtavimpia AIDS-tutkijoita, terveysalan työntekijöitä sekä aktivisteja. Yksi kuolleista on ent. AIDS-järjestön (IAS) presidenti Joep Lange.
He olivat matkalla Kuala Lumpurin kautta Australiaan kansainväliseen AIDS konferenssiin.
Miksi juuri Malaysian airlinesin kone piti ampua alas?
Tämä oli jo toinen kerta viiden kuukauden sisällä, kun Malesian lentoyhtiö (Malaysian Airlines) suihkukone joutui hämärissä olosuhteissa toteutettuun lento-onnettomuuteen.
Mutta jos kerta nämä maailman johtavimpiin kuuluneet AIDS-tutkijat olivat matkalla Kuala Lumpurin kautta Australiaan, niin he olisivat tod. vielä vaihtaneet konetta eri lentoyhtiöön Malesiassa.
Mutta jos tässä lavastetussa suihkukoneen alasampumisessa oli tarkoitus saada hengiltä lukuisia AIDS-tutkijoita, niin etä-ohjaamalla kone pois reitiltään Itä-Ukrainan päällä, saataisiin sotkettua koko AIDS-tutkijoiden tappo-operaatio Ukrainaan kriisiin.
AIDS jo pelkästään on sairautena kullanarvoinen lääketeollisuudelle, niin kauan kun siihen ei ole olemassa virallistettua parannuskeinoa. Olikohan peräti joku näistä turmakoneen kyydissä olevista AIDS-tutkijoista kehittänyt toimivan AIDS-lääkkeen ?
Suomen mediassa mm. maanpuolustuskorkeakoulun strategisen laitoksen opettaja Tommi Lappalainen on sanonut aseasiantuntiana, että koneen ampui alas Ukrainan kapinalliset. Hän ei ole tapausta sen koommin tutkinut, kuin kukaan muukaan Sionistisomisteisen median valheuutisten toistajatoimittaja.
Mutta jos yksikin näistä virallisista "asiantuntijoista" alkaisivat ottamaan näistä tapauksista selvää ja raportoimaan totuudesta, niin johan lähtisi myös maanpuolustuskorkeakoulun edustajilta napit kaulasta välittömästi.
Maanpuolustuskorkeakoulun virkamiehet ovat muutenkin kunnostautuneet Russofobisten lausuntojen antajina Suomen mediassa. eteenkin Ukrainan kriisin aikana. Mutta näihin virallisiin "asiantuntioihin" meidän kaikkien sitten pitäisi uskoa, jotta valtaeliitti saisi pidettyä ihmisväestöt sekä heidän mielen kontrollissa.
Turmakoneessa oli kyydissä maailman johtavimpia AIDS-tutkijoita
ZoZO
0
163
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam18912588Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu516636Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö1324907K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon854634Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju674592Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos594130Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko754082Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta983852Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.
Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä213821- 863544