On aika peli tämä Räikkösen muija Minttu. Lopetti jo työnsäkin lentoemona että saa vahtia Kimiä varikolla.
On aika laskelmoivan näköinen akka, on laskenut että jos pitää puutarhan tiukassa kunnossa niin ei tarvitse töihin vaivautua.
Minttu varikolla
2
537
Vastaukset
- Rahastonvartija
Noita pyrkyreitä piisaa. Kuhan jaksais pitää ittensä timmissä kunnossa, nytkun ei ole elämässä muita työvelvotteita. Kuinkahan pitkän sopimuksen ovat Kimin ja Shellin kanssa tehneet? Luulen että Minttu ei Kimin perässä varikkoruusun hommia jätä, vaan jää nuohoomaan varikkopilttuita Kiminkin jälkeen.
Mintulla muutan sama keltainen kolttu jo toisessa kisassa peräkkäin...onkohan Kimi alkanu pihtaamaan rahojen kanssa? Kimihan ite kulkee Fiiatin haalareissa, ni kait se rouvakin voimsamaa verhoa pitää päällä pari kuukautta.
Nomut tää kuuluu tähän lajiin. Omasta mielestäni Kimi vaihto huonompaan, Jenni oli sentään naisellisen kaunis, tää Minttu jos joku on pyrkyrin näkönen. No ehkei Kimi ite saanut valita. - Viimeinen kausi
No nythän on maha pystys. Siihen loppu Kimin ajohommat. No parempi niin,eihän siitä mitään tullutkaan. Onnea vaan molemmille. Kimistä tulee hyvä isä,kun pitää niin skideistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1094505Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka553316- 841103
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552929Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma82809- 169780
- 57769
Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek139750Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois195738Asiantuntijat todistavat: Rydman valehteli.
Virta oli oikeassa jokaisessa kolmessa eri väitteessä, sen sijaan RYDMAN VALEHTELI kaikissa kolmessa väitteessä. https:/189706