Minttu varikolla

mä haluun samanlaise

On aika peli tämä Räikkösen muija Minttu. Lopetti jo työnsäkin lentoemona että saa vahtia Kimiä varikolla.
On aika laskelmoivan näköinen akka, on laskenut että jos pitää puutarhan tiukassa kunnossa niin ei tarvitse töihin vaivautua.

2

595

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rahastonvartija

      Noita pyrkyreitä piisaa. Kuhan jaksais pitää ittensä timmissä kunnossa, nytkun ei ole elämässä muita työvelvotteita. Kuinkahan pitkän sopimuksen ovat Kimin ja Shellin kanssa tehneet? Luulen että Minttu ei Kimin perässä varikkoruusun hommia jätä, vaan jää nuohoomaan varikkopilttuita Kiminkin jälkeen.

      Mintulla muutan sama keltainen kolttu jo toisessa kisassa peräkkäin...onkohan Kimi alkanu pihtaamaan rahojen kanssa? Kimihan ite kulkee Fiiatin haalareissa, ni kait se rouvakin voimsamaa verhoa pitää päällä pari kuukautta.

      Nomut tää kuuluu tähän lajiin. Omasta mielestäni Kimi vaihto huonompaan, Jenni oli sentään naisellisen kaunis, tää Minttu jos joku on pyrkyrin näkönen. No ehkei Kimi ite saanut valita.

    • Viimeinen kausi

      No nythän on maha pystys. Siihen loppu Kimin ajohommat. No parempi niin,eihän siitä mitään tullutkaan. Onnea vaan molemmille. Kimistä tulee hyvä isä,kun pitää niin skideistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      74
      1185
    2. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      78
      949
    3. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      443
      943
    4. Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan

      Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli
      Jämsä
      78
      900
    5. Mitä haluaisit kysyä tänään

      Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
      Ikävä
      69
      827
    6. En välitä sinusta yhtään

      Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.
      Ikävä
      52
      783
    7. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      67
      757
    8. Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"

      Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk
      Kotimaiset julkkisjuorut
      10
      738
    9. Olen luovuttanut

      Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik
      Ikävä
      35
      682
    10. Mersumies201

      Oli tänään hyrskällä melekoosen tehokas 124 liikenteessä. Ei paljon vastamäki haitannu....
      Hyrynsalmi
      16
      580
    Aihe