Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuka haluaa seksiä Voin maksaa 1 tunti € 100

Kuka haluaa seksiä Voin maksaa 1 tunti € 100
151057
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kerros millanen karju olet??

Äänestä


  • Mitähän neiti46:llä mielessä, laittele viestiä niin jutellaan lisää asiasta

    Äänestä

  • olen komea mies ja olen 28v ?

    Äänestä

Mä haluan seksiä! Maksatko mulle 100 eur jos sekstaan siskosi kanssa tunnin?

Äänestä

Löytyykö Turusta 39v miehelleseuralaista pidemmäksi aikaa ei vain yhdeksi illaksi,hinta olis varmaanki toi 100€?

Äänestä

en haluan mies haluan nainen?

Äänestä

H-x tarjoo karvasta paskasta persettään naitavaksi ja pientä nappulaa imettäväksi 1 euro tunti.

Äänestä

rodelix???

Äänestä

Etsin täällää ?

Äänestä

Voi voi. Minä maksaisin 500 tunti koska arvosta naisia. Jos siis löytyis joku sopiva nainen.

Äänestä

Lähetä minulle haluan seksiä 1tunti 100€
T.Aseled

Äänestä

Neitoset!
Tiedoksi teille vaan Heinolaan tämä viesti !

Kiva kun nää levittelee kuvaani näin jatkuvasti !
KERTA ITTE EI TARVII VAIVAUTUA MUUHUN KUIN ILMOITTELUUN JA PIENEN HEINOLAN TYTTÖVÄEN ( JOSKUS MUUTAKIN KIVAA) TEUDÖN IHANUUKSIEN HUOMION HERÄTTELYYN!

HARMI VAAN KUN KUKAAN TEISTÄ AITO TYTTÖ KARVALLISELLA TAI KARVATTOMALLA PILLULLA EI OLE VIELÄKÄÄN TUONUT ILMI JA OTTANUT MINUUN YHTEYTTÄ TÄÄLLÄ HEINOLAN KADUILLA JA KUJILLA, RANNALLA TAI METSISSÄ !
TUNTEVAT MINUT HYVIN ULKONÄÖLTÄ VAIKKA TÄÄLLÄ VANHAA KOEKUVAANI FB.SSÄ LEVITELLÄÄN VAIKKA OON JO 48- VUOTTA MUTTA YHÄ KOMEA KUIN JO 2015 OLIN EPÄONNISTUNEESSA HUONON PUHELIMEN KUVASSA ! OLEN KOMEEMPI SEN TIEDÄTTE KAIKKI!

EN TAJUU MIKSI TEINIT KARTATTE MUA KUITENKIN KAIKKIALLA, JOPA KIERTÄEN KAUKAA VAIKKA KAIKKI TIETÄÄ VARMASN OON HELLÄ MUTTA KIIHKEÄN RAUHALLINEN SETÄ TEIDÄN MIELEINEN SETÄ !

MINUSSA ON VIKAA VAAN SE ETTÄ OLEN HIEMAN HERRASMIESMÄINEN ! VÄLILLÄ HUPSUKIN JOKA NORMAALIA !

OTAN SINUT AINA HUOMIOON JA KUNNIOITAN SINUA JA EN PETÄ KETÄÄN KOSKAAN NIIN KAUAN KUN TAVATAAN JA SAAN NUOLLA SINUN KAUNISTA PIKKUPILLUA JOKA ON KUIN LUOTU MUN KESKIJALALLE JOKA EI OLE KUITENKAAN JALAN KOKOINEN EDES KERTA MULLA 40 NUMETON KENKÄ, OON KYLLÄ AIKA LYHYT JA HOIKKA KUN OLEN PUNNINNUT ITTENI OLIN 68 KILOA MUTTA SIITÄKIN ON JO AIKAA 10-15 VUOTTA !

OTA YHTEYTTÄ ETTEI NOI HUORANPENNUT HOMOT JOTKA ESIINTYY TYTTÖINÄ KOKONAAN VIE AIKAANI NIIN VOIMME ALKAA OLEEN HETI KUN SULLE SOPII JA JOS SUN VANHEMMAT TYKKÄÄ ETTÄ OON SUN SULHANEN AINAKIN JOULUUN SAAKKA!?

OON USKOLLINEN SULLE VAIKKA EMME VIELÄ TUNNE TOISIAMME !
JOULUA ODOTELLESSA.

TERVEISIN OMA POIKAYSTÄVÄ SETÄSI 48 -V. HEINOLASSA.
Täällä on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Kuka haluaa seksiä Voin maksaa 1 tunti € 100

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu