Laihduttajien tukiryhmä -palstalla

paxu

edelleen häiriköidään punkeroisen päiväkirjaa. Jostain syystä te olette poistaneet aiemman valituksen, mutta ette härikköviestejä.
Ylläpitoko tuota palstaa häiriköi?

2

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paxu

      Luulisi ylläpidon tajuavan sen verran, että kun se ilmoittaa mahdollisuudesta pitää päiväkirjaa ja vielä näin sensitiivisessä aiheessa, niin se tarjoaisi myös mahdollisuuden tekijälle siivota oma päiväkirjansa. Mutta ehkä yp:n mielestä ylipainoiset ovat sen verran alempaa ihmisryhmää, että ei niillä ole väliä.

    • paxu

      Heti kun joku kirjoitti jotain positiivista aloitukseeni ilmaantui häirikkö aukomaan päätään paikalle. Miksi te ette tee asialle mitään? Toisilta palstoilta poistetaan kyllä mitä epämääräimmin perustein viestejä kun samalla niille jätetään aloituksia jotka oikeasti eivät kuulu edes paltan aiheeseen. Kun joku tai jorkut häiriköivät selvästi aloitusta, te vain ohitatte ne.


      Haluatteko te minun poistavan aloitukseni vai mistä on kyse? Koska se tuntuu olevan ainakin trollien tavoite. Ei tuollaisessa ilmapiirissä voi laihduttaa.
      Samaan hyömyyn voi myös kysyä miksi yleensä pidätte palstaa, jos ette kykene sitä valvomaan.
      Taidan ruveta itsekin häiriköksi siellä ja lopettaa oman aloitukseni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      199
      2617
    2. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      115
      2301
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      76
      1638
    4. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      191
      1139
    5. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      47
      1058
    6. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      49
      1043
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      971
    8. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      46
      783
    9. Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."

      Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka
      Tv-sarjat
      6
      783
    10. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      737
    Aihe