Katuman uimaranta

Tänään klo:10:30 olin aurinkoa ottamassa kun noin 4-5 metrin päässä mies runkkasi muina miehinä.Täytyy sanoa että oli mieleenpainuva kokemus.ps:Sama aika huomenna.
14355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Reippaasti ja ujostelematta tiedustelet kaverilta että voisitko tehdä homman hänen
puolestaan.Kuka tietää se voi olla vaikka uuden antoisan parisuhteen alku.
Voit olla varma että teet kaverin onnelliseksi auttamalla.

Äänestä
  • Annoin pillua tänään hänelle rannalla.

    Äänestä

Kiitos Tytti ja huomenna taas sama aika ja paikka...

Äänestä
  • Olen huomenna Katuman uimarannalla klo:10.00 aamusta.Tule taas.Kullisi teki hyvää.Haluan lisää.

    Äänestä

vaitekeekullihyvääsielläsunpikkupimpsassasijossaontautejajamuitapöpöjäolehuoletisilläkylläsuasiltijikuhullupainaameneenoikeinkunnollaettäsaatmunaaloppukesänaikanamontakilometriä

Äänestä
  • Tekee.Tule sinäkin saat myös.

    Äänestä

  • Tytti 34 kirjoitti:

    Tekee.Tule sinäkin saat myös.

    Siinä näet Tytti miten pienillä asioilla voi jakaa iloa ympärilleen ja samalla saa
    jotain itsekkin. Jatka vain samaan tapaan. Toivon sinulle kaikkea hyvää jatkossa.

    Äänestä

Mitäs nämä irvailijat sanoisi, jos oma lapsi järkyttysikin uimareissullaan. Menisiköhän lapselta kesäilot pilalle, tuskin sekään näiden kommentaattorien mieltä järkyttäisi. Tunteettomat hirviöt.

Äänestä
  • No äläs nyt, vitsiähän tässä kaikki vääntävät. Kevyttä kesä keskustelua vain. :) :)

    Äänestä

  • peräkammarinpoika kirjoitti:

    No äläs nyt, vitsiähän tässä kaikki vääntävät. Kevyttä kesä keskustelua vain. :) :)

    Kuuleppa mitä ne järkyttyy? Vanhemmat antaa 11-13 v tyttöjen jotka lapsia pukeutua kuin huorat.On meikit,minihameet ym.Että antaa vanhemmista jo huonon kuvan.Ei 11v tarvi meikkiä naamaansa.Et syyttäkää vanhemnat itseenne jos esim.sedät katselee.Kun useat 11-13v puettu kun pikkuhuorat pakkelit naamassa.

    Äänestä

jos ne on pikku****** ?

Äänestä

Mentiin joskus Kahtoilammelle lasten kanssa kun joku homppeli veti toista peppuun siinä omenapuiden alla. Ei ne lapset siitä mitenkään järkyttyneet, luonnollinen asia.

Äänestä

..varmasti onkin jos iskä ja äiti on miehiä !

Äänestä

Olin tossa rannalla ja yllättäen vieressä loikoillut nuorehko pariskunta päätti alkaa harjoittelemaan suvun jatkamista. Kyllä se pakosti alkoi naurattamaan ja lähdin kohti kotia. Mieleen tulivat kauniit Suomen kielen sanat: Kun kesä saa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tytti 34 kirjoitti:

Tänään klo:10:30 olin aurinkoa ottamassa kun noin 4-5 metrin päässä mies runkkasi muina miehinä.Täytyy sanoa että oli mieleenpainuva kokemus.ps:Sama aika huomenna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu