Helsinki ja malmö

15128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Vuokissa mamuja on ja yli 35% asukkaista ja uskoisin että parin vuoden päästään yli 50% lukuun muuten Helsingissä mamuja on vielä vähän suhteessa muihin, muutamia prosentteja.

Äänestä

Taidat puhua kalliosta, siellähän on työsäkäyviä asukkeja 10 % asukkaista ja mamuja on 36 % asukkaista, uskon, että yli 50% mamuväestöön päästään kalliossa kohta, kun vastaanottokeskus laajenee.
Onhan kallion Hilda-Ranenkin eli Ok-loordin yksi nimimerkki Ok-suursmufti tai Ok-suurvisiiri, molemmat mamuja, tämä kertoo Ok-Loordista jotakin

Äänestä
  • Kalliossa ei asu maahanmuuttajia tai niiden osuus on alle 1% luokkaa. Pakolaiskeskus on mutta se on eri juttu se, koska odottavat uudelleen sijoitusta ja niiden osuus ei ole edes prosenttia kallion asukasmäärästä. Ns. mamu keskittymiä (mamuprosentti yli 10%) löytyy Helsingistä vain Vuokista. Espoossa ja Vantaalla on omat mamukeskittymät, jotka imevät mamuja muualta. Niissä keskittymissä mamuprosentti tulee nousemaan yli 50%. Täytyy ottaa huomioon että maakunnista muuttaa työn perässä jopa miljoona uutta hillbillyä pk-seudulle.

    Äänestä

Kallio on Helsingin väkivaltatilastojen kärjessä, mamuja siellä on paljon ja narkkeja, sinulla lienee ongelmia, kun esität mamuja kuten Suursmufti ja homoa kuten Ok-loordi.
Missään Helsingissä ei ole väittämääsi määrää mamuja, mutta kalliossa niitä on aika paljon, kun katsoo hämeentien basaareja ja rikostilastoja, mutta sinä se tykkäät homoilla ja esittää mamuja 24/7 pallstalla pieni perverssi homo ja mamuh, hyi helkkari, että olet sairas.

Äänestä
  • Taitaa olla Kamppi kärjessä kaupunginosista, mutta rikoksia siellä tekevät pääsääntöisesti Itä-Helsingin nuorisojengit.

    Äänestä

Kallio kolmantena, alueen nistit sieläl heiluvat ja mamut, kalliossa ryöstettiin viime vuona 99 vuotiaalta vanhukseltakin siunattu risti ja mamut ryöstivät, siellähän on se romanian romanien tukikeskuskin.

Äänestä
  • Sörnäisissä ei Kalliossa.

    Äänestä

http://fi.wikipedia.org/wiki/Sörnäinen
Landelle tiedoksi, sörnäinen kuuluu kallion peruspiiriin...
Eikö Alppikatukaan ole kalliota, siellä Alppikadullahan on myöskin yksi kallion asuntoloista, se missä mies heitettiin 7. kerroksesta alas, eikä ollut teinejä, vaan alueen asukkeja, eikä ne nistitkään kaikki teinejä ole, ne jotka puukottavat ja ampuvat jalkajousella linjoilla ihmisiä.

Äänestä
  • Kallio on kaupunginosa numero 11 ja Sörnäinen on kaupungin osa numero 10 eli ovat eri kaupunginosia. Aurinkolahti on yksi Vuosaaren asuinalueista ei erillinen kaupunginosa.

    Äänestä

Mitä se minulle kuuluu onko Aurinkolahti vuosaarta, kun en siellä asu enää ja Aurinkolahti on muutoin postinumero 00990 hki ja muu Vuosaari 00980 ja 00960 hki eli erillinen postinumero.
Sörnäinen kuuluu kallion peruspiiriin, vai etkö osaa lukea, entä se Alppikatu, asuntoloineen, eikö se ole kalliota, kerro nyt? Entä Linjat, jossa ammuttiin jalkajousella miestä, tai Kaarlenkadun vastaanottokeskus?
Olet sinä tavallinen sekopää Hilda-rane, mamusuursmufti, loordi asiantuntija, joskus isäntä , kun jatkuvasti hoet kirjoituksissasi vuosaari/kallio, mamu, kassu, ym, et ole ihan terve.
Mikäli sinä viihdyt niin hyvin siellä kalliossa narkkien keskellä, niin ihmettelen, miksi eri hahmoissasi koko ajan kehut omakotiasumista, minä asun Rivitalossa ja en sitä kehu, vaikka olen tyytyväinen ja olen asunut, myös kalliossa 90 luvulla ja mitä saastaa ja huonoa asumista se oli, joten ei kiinnosta sinun valheesi palstan asukki 24/7

Äänestä
  • Aurinkolahti on ent. Mustalahti ja on osa Vuosaarta. Postinumerolla ei ole mitään merkitystä tässä asiassa. 009-alku kertoo että syvällä on.

    Äänestä

No näinhän ne nämä juutalaiset juonittelevat. Ihan asiallinen videoesitys se siinä.

Äänestä

Kävin vähän aikaa sitten asioimassa omia juttuja Suomessa. Siellä toisessa päässä oli mies Etelä-Euroopasta joka oli muuttanut Suomeen. Hän oli erittäin asiallinen ja viisas mies.

Äänestä

Helsinki on Malmö 2.
Hyi sattana!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahahahahahahah kirjoitti:

Samaan suuntaan mennään.

http://www.magneettimedia.com/ruotsalaiset-ovat-jo-vahemmisto-malmossa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu