http://www.ortomaster.fi/
Ortopedian traumatologian ja kirurgian palvelut asiantuntemuksella
Erikoislääkäri Harri Hietaranta on toiminut yksityislääkärinä vuodesta 2000 asti. Hän on suorittanut lääketieteen lisensiaattitutkinnon Tampereen yliopistossa, kirurgian erikoislääkäriksi Hietaranta valmistui Helsingin yliopistosta 2001.
Ortomaster
8
6237
Vastaukset
- Anonyymi
Operoi minut.
Operoi vammaiseksi.
Siis loppuiäksi.
Operaation jälkeen en tule näkemään tervettä päivää.
Koko loppuikä täytyy elää leikkauksen vuoksi helvetissä.
Ortopedi HARRI HIETARANTA sai kaiken aikaiseksi.
Terveisin HHietarannan leikkaus...tulos.- Anonyymi
Minkä operaatio sinulle tehtiin, jika meni pielee?
- Anonyymi
Hei! Oletko yrittänyt hakeutua Coxaan uusintaleikkaukseen? Suosittelen ja toivon ettei mitään peruuttamatonta tapahtunut. Itse kärsin HH:n polvioperaation aiheuttamista kivuista lähes 3,5v. Coxan uusintaleikkaus auttoi ja nyt pääsen kuntouttamaan jalkani toimivaksi.
Kovasti tsemppiä kohtalotoveri! - Anonyymi
Sama vika rahikaisella. Harri on kirurgipiireissä tunnettu nimellä Helly Hansen. Tekee niin löydää/paskaa jälkeä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama vika rahikaisella. Harri on kirurgipiireissä tunnettu nimellä Helly Hansen. Tekee niin löydää/paskaa jälkeä.
Mikä leikkaus tehty ja mikä siinä meni pieleen. Olisi kiva tietää kun itse olen menossa kyseiselle ortopedille polven tekonivel leikkaukseen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä leikkaus tehty ja mikä siinä meni pieleen. Olisi kiva tietää kun itse olen menossa kyseiselle ortopedille polven tekonivel leikkaukseen
Älä mene! Polvi operoitu nyt kolmatta kertaa hänen jäljiltään ja pysyvä vamma jää silti.
- Anonyymi
Mistä leikkauksista teillä kyse ja mikä meni pieleen?
- Anonyymi
Miksi ei sementtikiinnitteistä lonkan tekoniveltä laiteta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1087765Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686860Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite774229Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293939Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022408Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os262118- 751937
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191823Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11690Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11687