Karvat tunkevat haarovälistä uikkarin ulkopuolelle. Naiseni on vihreä. Minua
hävettää uimarannalla sen kanssa, kun kaikki katsoo.
Naiseni kasvattaa karvoja
3
108
Vastaukset
- kaikki on erillaisia
Kannattaisiko asiasta keskustella hänen kanssaan? Ja esittää toivomus jos vaikka ajaisi karvat pois..
Tai sitten vain hyväksyt hänet sellaisena kuin hän on.. - Luomua, kiitos!
Luomuna se on parasta niin että älä ota turhia murheita. Se karvojen ajelu on vain Venäjän huorien yritys välttää satiaisia. Kun ei ole karvoja, ei satiaiset kiinnosta.
- kirjasto::::
Jos luonnollisuus karvoituksessa olisi muodissa, mutta tyttösi haluaisi ajella karvansa, niin sinä häpeäisit, koska uikkareista ei näkyisi karvan karvaa. Ongelma on ihan omasi, siis tuo häpeäminen, eikä liity karvoihin tai karvattomuuteen.
Tajuatko, sinulle löytyy kyllä eri syitä häpeään, syyt eivät maailmasta lopu. Sinun täytyy miettiä syvempiä, miksi häpeät eri tilanteissa. Tytölläsi ei ole mitään tekemistä tämän ongelmasi kanssa. Se on yleinen ongelma. Sen voi ratkaista ja hoitaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 616123
- 615542
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1224249- 543842
- 143775
- 323209
- 632951
- 592826
- 682568
- 471950