Keurus-selkä 2014

½ välissä n antilan kohilla on syvänteessä reilusti yli 12 m kerros sitä turvetuotannun mujua.humusta vst. tieto sukeltajilta. VAPO sinne ja puhistaa kohteen.
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On siellä varmaan muutakin, jokin aika sittenhän sinne lorahti 1700 kuutiota jätevettä.......

Äänestä
  • saman väristä molemmat??

    Äänestä

Ny uippiksella pikkasen kirkkaampaa vesi ku esim. viime vuonna.ja todella lämmintä uimavedeksi? kyll piristyy sano uimari ja juomari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Muikku ja abborre kirjoitti:

½ välissä n antilan kohilla on syvänteessä reilusti yli 12 m kerros sitä turvetuotannun mujua.humusta vst. tieto sukeltajilta. VAPO sinne ja puhistaa kohteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu