Ei ongelmaa.

http://www.suurkeuruu.fi/Uutiset/1194916996768/artikkeli/vaisto vei tien sivuun.html . Itse ainakin otan tuon kaaharin luokille ihan itse,jos minua kaahaamalla vastaan tulee.Suomi on pienimaa ja rekkarista saa osotteen.
6155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siellä on monia kaahareita mm, musta mersu, farkkuaudi,volvo xc-90,bemari nämä ainakin ajelee järkeä vailla.

Äänestä

keitä ovat nämä kaaharit??

Äänestä

Kun kerran samoihin aikoihin ajelee,niin jokun tienvarren asukkaan olisi päivystettävä ja tehtävä sellanen ansa,että ulosajo on väistämätön.Kivellä,kun heittää ikkunaan,säikähtää ja ajaa ulos tai vastaavaa.

Äänestä

Ei kuule ole mitään mahollisuutta saada tekijää vastuuseen,sukulaiset ,ystävät ja uskovaisetkin suojelee seudulla,on muuten niin sisään päin sulkeutunutta porukka että muistellaan vielä 30 v sitten käräyttelijöitä nimittämällä heitä poliisin kätyreiksi,asiat selvitys tuottaa tuloksen joten täysin kaukaa tullut vieras voipi hoitaa ilmoituksen nimettömänä.

Äänestä

hei kuule kun tuo auto tulee kohti niin ei siinä kerkiä huomaamaan kuin yhden merkin ,sellainen on meininki ollut.

Äänestä

ketä ovat kaahaajat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menkää radalle...... kirjoitti:

http://www.suurkeuruu.fi/Uutiset/1194916996768/artikkeli/vaisto vei tien sivuun.html . Itse ainakin otan tuon kaaharin luokille ihan itse,jos minua kaahaamalla vastaan tulee.Suomi on pienimaa ja rekkarista saa osotteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu