COD-UO jää jumiin

sellai ongelma et call of duty - united offensive jää jumiin.. en ehi pelaa ku ekaa kenttää siihe saakka ku saa 30.calin, elikkäs sen konekiväärin. siinä kohti yleensä jää jumii, kaikki taustaäänet kuuluu kyllä takana mut kaikki muu on jumis, oisko helppiä tarjota?
3341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

KOKEILE PÄIVITTÄÄ NÄYTÖNOHJAIMESI JA LATAA PELIN UUSIMMAT PÄIVITYKSET! SORI TÄÄ CAPS.

Äänestä

tiiän monta muutankin jolla jää jumiin hae näytön ohjaimen ajurit mpnet.fi/ajuripaja tai äänikortin ajurit muuten kaveril jumittaa samaan kohtaan kun saa sen yhden aseen mut se pystyy kuitenkin pelaaa multi playerril sitä cod UO:ta et en pahemmin tiiä mikä siinä on vikana mut mitäs sille mahtaa kun muillakin esiintyy samaa ongelmaaa moro.

Äänestä

joo mullaki oli sama juttu... mut nyt se toimii aivan unelmasti ku formatoin koneen ja hankin paremman virustorjunnan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


werty kirjoitti:

sellai ongelma et call of duty - united offensive jää jumiin.. en ehi pelaa ku ekaa kenttää siihe saakka ku saa 30.calin, elikkäs sen konekiväärin. siinä kohti yleensä jää jumii, kaikki taustaäänet kuuluu kyllä takana mut kaikki muu on jumis, oisko helppiä tarjota?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu