Kysyisin hierontaa naiselta

Moi, kysyisin hierontaa naiselta Helsingissä. Olen sinkku ja ihan fiksu, huvittaa vain kokeilla tätäkin. Alan nettifoorumeilta kyselin jo, niille en siis tarvitse vinkkejä.

Meilata voi [email protected]

Kiitti!
4415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aivan onneton vonkaaja. hus häivy hiidenporttiin

Äänestä

Mikä se on

Äänestä

semmonen mihin pillunvonkarit joutaa. vonkamies kamat päälle vielä.

Äänestä

Keimolanporttiko?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7709 kirjoitti:

Moi, kysyisin hierontaa naiselta Helsingissä. Olen sinkku ja ihan fiksu, huvittaa vain kokeilla tätäkin. Alan nettifoorumeilta kyselin jo, niille en siis tarvitse vinkkejä.

Meilata voi [email protected]

Kiitti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu