Pistäkääs mailinne tänne ja perustelu minkä takia haluatte. Jaossa counter-strikeja cz cd keyt. Itse en pelaa enää joten jollekkin hyötyä eteenpäin.
Tarvitsevalle cd-key
11
794
Vastaukset
- Mikkis
[email protected]
Oon jo Pre-Loadannu CS:CZ Steamiin ja enää tarvitsen vain CD-Keyn..Iskä ja mutsi ei osta sitä mulle..Ent miks ja itteni pitää säästää rahaa..Eikä ne netissä jaettavat CD-Keyt toimi Steamissa eikä CS:CZ saa millekään muulle kuin Steamille ja WONihan suljetaan nyt lähiaikoina. Tarvitsen sen todella!PLZ!- korkeesaaren höpölöpö
Eikös WON:it oo jo suljettu.
- lolpsista
Ajattelitko antaa jollekin koko Steam tunnuksen eli käyttäjätunnuksen ja salasanan nimittäin ei CD-Keyn jakamisesta muille ole mitään hyötyä jos olet jo kerran syöttänyt ne omaan tunnukseesi.
Steam tunnistaa jos jollain on rekisteröitynä omaan Steam tunnukseen jokin CD-Key ja ei näin anna toista käyttäjää syöttää samaa CD-Keytä uudelleen. - Mikkis
Aiotko sinä nyt lähettää tänne [email protected] sitä accountis namee ja passwordia? Eipä tänne kukaan muu oo kysyny nii kait sinä sen minulle voisit kertoa tuonne sähköpostiin!?!?!?!?
- hulabaloo
anna mulle kun mulla ei toimi toi orginal cd-key..
[email protected]
ja thänks...
ps.. palvelus palveluksesta..=)- marchi
Jos sä saisit hankittuu mulle cd-keyn, jotta voisin pelata cz:ää, niin en voi ymmärtää kuinka voisin kiittää!! Rakastan yhä cs:ää (vaikka moni sitä haukkuukin..) ja olen kuullut kauniita tarinoita cz:stä, mutta hinta on liian paha mulle.. :( Eli jos sul ois viel niit cd-keytä jäljellä, ni oisin kyl seitsemännessä taivaassa, jos minäkin saisin semmoiset!
Tuossa on mailini...
[email protected]
Kiitoksia edes harkinnasta. :) - ei hevelelevetti
marchi kirjoitti:
Jos sä saisit hankittuu mulle cd-keyn, jotta voisin pelata cz:ää, niin en voi ymmärtää kuinka voisin kiittää!! Rakastan yhä cs:ää (vaikka moni sitä haukkuukin..) ja olen kuullut kauniita tarinoita cz:stä, mutta hinta on liian paha mulle.. :( Eli jos sul ois viel niit cd-keytä jäljellä, ni oisin kyl seitsemännessä taivaassa, jos minäkin saisin semmoiset!
Tuossa on mailini...
[email protected]
Kiitoksia edes harkinnasta. :)Uskotteko tosiaan et tolla on cd-key minkä se sit antaa? Ja jos on niin se ei todennäkösesti toimi koska se on ihan salettiin jo rekisteröiny sen steamiinsa. Eli teille se on hyödytön.
Itekki voisin antaa mun cd-keyn jos löytäisin sen jostain ja siit ei oo teille mitään hyötyy. Ei siitä muuta hauskaa oo teille ku voitte laskee ne yhteen ja jakaa vaikka kolmella. - Narg
ei hevelelevetti kirjoitti:
Uskotteko tosiaan et tolla on cd-key minkä se sit antaa? Ja jos on niin se ei todennäkösesti toimi koska se on ihan salettiin jo rekisteröiny sen steamiinsa. Eli teille se on hyödytön.
Itekki voisin antaa mun cd-keyn jos löytäisin sen jostain ja siit ei oo teille mitään hyötyy. Ei siitä muuta hauskaa oo teille ku voitte laskee ne yhteen ja jakaa vaikka kolmella.Molemmat meni jo. Nopea yhteydenotto vei keyt. Annoin koko tilin pois kun itelle ei ole tarvetta.
Kiinnostusta oli näköjään aika monella. Narg kirjoitti:
Molemmat meni jo. Nopea yhteydenotto vei keyt. Annoin koko tilin pois kun itelle ei ole tarvetta.
Kiinnostusta oli näköjään aika monella.Mutta entäs sitten kun sun tekee mieli taas pelaa?
- Narg
lammas-jr kirjoitti:
Mutta entäs sitten kun sun tekee mieli taas pelaa?
Luulempa että kasvoin ulos kyseisestä pelistä. Ei vaan kiinnosta enään. Rupeampa koulua käymään vähä enemmän..
- pöö
hei anna mulle se, ku mulla ei lue sitä cd-keytä missää vakka mää ostin h-l:n. ohjeessaha tai kotelossaha sen pitäs lukee mut ku ei lue...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h42726Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062541Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42239Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441855- 321443
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141433- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011144Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201053Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938