Hei vaan, olen 15-vuotias tyttö ja haluaisin hankkia dildon. Luin jostain että seksikauppojen ikäraja olisi 15, eli voisin siis ostaa... mutta en tiedä missä pitäisin sitä ja varmaan kuolisin jos äiti tai isä löytäisi sen. Mikä on siis paras korvike? Limupullo on liian iso.
Tahtoisin dildon
Tyttö
6504
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Oikea muna on paras korvike dildolle. Hanki poika ystävä nii se kyllä tyydyttää sut(ehkä).
Ja tuskin ne siellä seksikaupassa ikää kysyy jos oot lelua menossa ostaa.
Ite ainaki ostin 17v tekopillun ja ei ne mitään kysyny.
Siellä seksikaupoissa ei ole kukkahattutätiä kassalla vaan ihan normaalei ihmisii nii kyllä ne varmasti sun tarpeet ymmärtää
No jos et viitti hankkia dildoo, nii kannattaa olla luova. Esim hanki muovailuvahaa ja laita joku suoja sen päälle. Mutta muista ottaa sellaiista vahaa joka ei kovetu kun on ilman kanssa tekemisissä :). Ja voit hankkia ylimääräisen harjan. Yleensä harjan kahvan saa irroitettua nii irrota ja sitäkin voi käyttää:).
Porkkana, makkara, nakki, kurkku, ruuvimeisselin se pää josta pidetään kiinni, taskulamppu tai vaikka liimapuikko :D Pistät vaa vaikka kortsun päälle ni hyvä tulee :)
Tilaa kaalimato.com sivulta dildo. Saat ostettuu sen postiennakol. Ei jää mitää jälkii mihinkää mitä oot ja mistä oot ostanu.
minkä kokonen limupullo?lidlin 2litraa vai normi 1,5litraa.......?
Minä voisin sinua tulla työntelemään nii ei tartte dildoa hommata. Mulla on pitkä ja paksu kulli.