15-18v

olen homo ja etsin parisuhdetta iältä 15-18v laittakaa kik tai skype nimiä jos kiinnostaa niin tuun juttelemaan muut asiat kerron itsestäni sit kikissä tai skypessä.
6210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

16v aljoks97 (kik)

Äänestä

kiitos

Äänestä

Biboyfromfinland (kik) 15v

Äänestä

ok

Äänestä
  • Kik- juhasd ☺

    Äänestä

  • 8+13 kirjoitti:

    Kik- juhasd ☺

    ok

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


gayy kirjoitti:

olen homo ja etsin parisuhdetta iältä 15-18v laittakaa kik tai skype nimiä jos kiinnostaa niin tuun juttelemaan muut asiat kerron itsestäni sit kikissä tai skypessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu