Imatran Muistoajot 2014

No niin! Taas on aikaisin huomenaamuna lähdettävä katsomaan, kuinka Agusta mylvii Vuoksen suoraa!
1213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tänä vuonna Agusta sairasti kesäflunssaa -- Agon peli pätki ja köhi ainakin sunnuntaina. Että siltä osin Giagomon konsertti oli tällä kertaa vaisu.

Read, Tepi ja Ballington olivat nopeimpia kaksitahtivehkeillään.
Hiukan jo tuli mieleen, että ovatko turva-asiat ihan loppuun mietitty?
Nyt pyörät menivät noin 210 km/t muutaman metrin päästä katsojista Vuoksen suoran päässä.
Mitäs jos joku pyörä karkaisi katsojien päälle kuskin sairaskohtauksen takia vaikka? Ovat aika vanhoja miehiä kuitenkin.

Minusta katsojia ei tuossa kohtaa saisi päästää noin lähelle rataa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Se on menoksi nyt kirjoitti:

No niin! Taas on aikaisin huomenaamuna lähdettävä katsomaan, kuinka Agusta mylvii Vuoksen suoraa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu