SETELITUKKO KUKKAMEKOSSA RYNKYTTÄEN JUNASSA.

IHANA UUSI TYÖ.

OLI KESÄ-AIKA JA OLIN JÄÄNYT TYÖTTÖMÄKSI VÄHÄN AIKAA SITTEN. PARISUHDETTA EI TUNTUNUT LÖYTYVÄN HUOLIMATTA UHKEASTA JA SENSUELLISTA OLEMUKSESTANI ENKÄ SELLAISTA OLISI JUURI NYT JAKSANUTKAAN. MINULLA ON ISOT JA PEHMEÄT TISSIT, ISO VAALEA FILMITÄHTITUKKA JA NÄTIT KASVOT. PUUTARHANI OLEN HUOLITELLUT SELLAISEKSI SOPIVAN SÖPÖKSI, ETTÄ NÄTIKSI KEHUTTU PIKKUPIMPSANI PÄÄSISI OIKEUKSIINSA. PIDÄN MONENLAISISTA ASUISTA, MUSTASTA LÄPINÄKYVÄSTÄ, KORKOKENGISTÄ JA SÖPÖN TYTTÖMÄISESTÄ. HELMET OVAT MYÖS SUOSIKKIJUTTUNI.HELMET TISUJEN PÄÄLLÄ NÖPÖTTÄVIEN NÄNNNIEN KURKISTAESSA VÄLISTÄ OLEN SAANUT MONET MIEHET KIVENKOVIKSI, JA NAUTINTO ON OLLUT TAATTU..AAH. SIIS, AIKANI KULUKSI SUUNNITTELIN ITSELLENI KESÄREISSUN SUOMESSA. VALKKASIN SELLAISEN KESÄMEKON JOKA ON HYVIN ANTELIAS EDESTÄ. SITTEN SELLAISET VALKOISET KORKOKENGÄT, TUKKA NAAPURINTYTTÖMÄISESTI ISOILLE KIHAROILLE JA MENOKSI. KÄVELIN ASEMALLE JA HYPPÄSIIN JUNAAN KOHTI ITÄ-SUOMEA. JUNASSA MENIN HETI RAVINTOLAVAUNUUN JA TILASIN ITSELLENI SIIDERIN. VAUNUSSA OLI AHDASTA MUTTA SAIN KUIN SAINKIN ITSENI MAHTUMAAN YHTEEN PÖYTÄÄN SELLAISEN VIISIKYMPPISEN SÄNKIPARTAISEN MIEHEN VIEREEN. HYMYILIMME TOISILLEMME JA KOHTA JO KERROIMME NIMEMME JA ALOIMME PELAAMAAN FLIRTTIPELIÄ. MIES TARJOSI MINULLE LISÄÄ SIIDERIÄ JA ISTUIMME TIIVIISTI VIEREKKÄIN. RAVINTOLAVAUNUUN TULI LISÄÄ ASIAKKAITA JA JOUDUIMME TAAS TIIVISTÄMÄÄN ETTÄ JOUKKOON VIELÄ MAHTUISI PORUKKAA. TÄSSÄ VAIHEESSA OLIN JO NIIN SIIDERIPÄISSÄNI ETTÄ ISTUIN TÄMÄN SÄNKIMIEHEN SYLIIN. MUUT EHKÄ LUULIVAT ETTÄ OLIMME PARI KUN SILLÄ TAVALLA USKALTAUDUIMME. ISOT RINTANI OLIVAT MELKEIN PALJAANA JA MIEHEN PÄÄN KORKEUDELLA. PYLLYNI OLI TIIVIISTI MIEHEN KALUN PÄÄLLÄ JA TUNSIN MITEN HÄNEN KALUNSA OLI AIVAN KIVIKOVA. JUNA RYNKYTTI ETEENPÄIN JA TEKI MEILLE SUUNNATONTA MIELIHYVÄÄ POMPUILLAAN. ERÄS MIES TUIJOTTI MYÖS HEILUVIA TISSEJÄNI JA LOIN HÄNEEN EROOTTISIA KATSEITA. HÄNKIN TOI MINULLE SIIDERIÄ, JA KUMMATKIN MIEHET PITIVÄT HUOLTA HYVINVOINNISTANI. KERROIN HEILLE ETTEI MINULLA OLE TYÖTÄ TÄNÄ KESÄNÄ JOTEN TOINEN MIEHISTÄ SANOI MINUN OLEVAN TERVETULLUT MÖKILLEEN ERÄÄSSÄ PIENESSÄ PITÄJÄSSÄ. HÄN VOISI VAIKKA MAKSAA MINULLE PALVELUKSISTA JA SANOIN ETTÄ MIKÄPÄ SIINÄ. MIES JONKA SYLISSÄ ISTUIN SANOI ETTÄ HÄNKIN VOISI MAKSAA JA PIAN HUOMASIN ETTÄ OLIMME SIELLÄ MÖKILLÄ KOLMEN KIMPASSA. MIEHET KALASTIVAT, GRILLASIVAT JA SAUNOIVAT JA JUOTTIVAT MINUA. SIELLÄ MÖKILLÄ OLI HIENO SÄNKY JOSSA MINÄ PIDIN VASTAANOTTOANI. VÄLILLÄ KÄVIMME PAIKALLISESSA BAARISSA JOSSA KAIKKI MIEHET AINAKIN TIESIVÄT ETTÄ MINÄ VIIHDYTIN NÄITÄ HERROJA MÖKILLÄ. NAUTIN SAAMASTANI HUOMIOSTA JA KATSEISTA. JOSKUS ISTUIN MIESTENI SYLIIN JA TEIN EDESTAKAISTA LIIKETTÄ AINA TYYDYTYKSEEN ASTI. VOI ETTÄ KUN NÄMÄ MIEHET PITIVÄT MINUA HYVÄNÄ, OSTIVAT KALLIITA KORUJA, MAKSOIVAT KAMPAAJAT JA KYNNENHUOLLOT, HOMMASIVAT IHANIA SEKSIVAATTEITA. SAIN JUODA KUOHUVIINIÄ JA KULKEA HEPENISSÄ. USEIN MÖKILLÄ OLI MUITAKIN MIEHIÄ, JA TISSIT PALJAANA ISTUIN MILLOIN KENENKIN POLVELLA. OTETTIIN MINUSTA VALOKUVIAKIN NIIN ETTÄ PIMPPAANI OIKEIN LEVITELTIIN MUIDEN MIESTEN NAURAESSA. KUN KESÄ OLI OHI, MINULLA OLI PALJON KAIKKEA UUTTA IHANAA PÄÄLLEPANTAVAA JA SETELITUKKO. JOSKUS VIELÄKIN MIEHET SOITTELEVAT JA PYYTELEVÄT HOTELLEIHIN JA MÖKILLE. YLEENSÄ MENEN AINA, NAUTIN HUOMION KESKIPISTEENÄ OLEMISESTA JA HYVÄNTEKEMISESTÄ MUUTENKIN. EN UJOSTELE OLLENKAAN NAIDA JA ESIINTYÄ MIEHILLE, OLEN JO PIENIMUOTOINEN SIIS UHKEA SELLAINEN , TÄHTÖNEN. KAIKKI TIETÄVÄT ETTÄ KUN MINÄ OLEN PAIKALLA SAA TAI AINAKIN NÄKEE USKOMATONTA SEKSIÄ.

3

3543

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Suuri fanisi.

      Unohditko kertoa sen kuinka rintasi pulpahtivat vahingossa kesämekosta ja kaksi miestä nai sinua paluumatkalla molemmin puolin?

    • TOSI viikko.

      Minä lähdin tyttökaverin mummon mökkiin viikko aikaisemmin kun tuli sitten perästä. Junassa vanhempi mies katseli minua (hameen alle). Pyysi ravintola vaunuun kaljalle, sanoin ettei ole rahaa. Ukko tarjos ja oli ihan supliikki mies. Jäi samalla asemalla pois ja pyysi mökilleen käymään, sano että on rahaa ja ruokaa ja juomaa yllin kyllin. Menin ja ei se mökki ollut kun komee talo keskellä metsää.Illalla suostutteli rahalla sänkyynkin. Olin monta päivää alasti kun halus katsellaa ja vähä väliä naitavana. Piti kyllä hyvänä kaikin puolin. Istuin sen polvella kun pari sen kaveria tuli sinne pullojen kanssa. Sit piti olla sen kavereillekkin mieliksi. Viimeisenä yönä olivat kaikki samaan aikaan pedissä. Vähän nolotti kun lähdin tytttökaverin mökille, oli kyllä lompakko täys seteleitä. Kaverille en kehdannut kertoa uudesta harrastuksesta tai miksi sanotaan oikeasti ??

    • lililili

      Mahtoikohan olla Jussin vai Pekan tai molempien yhteisesti kirjoittama.......----salosta kotoisin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset miltä kiihottuminen teissä tuntuu

      Kun miehellä tulee seisokki ja ja sellainen kihmelöinti sinne niin mitä naisessa köy? :)
      Sinkut
      78
      5791
    2. Haistoin ensin tuoksusi

      Käännyin katsomaan oletko se todellakin sinä , otin askeleen taakse ja jähmetyin. Moikattiin naamat peruslukemilla. Tu
      Ikävä
      24
      2526
    3. Olet sä kyllä

      ihme nainen. Mikä on tuo sun viehätysvoiman salaisuus?
      Ikävä
      26
      2007
    4. Teuvo Hakkaraisesta tulee eurovaalien ääniharava

      Persuissa harmitellaan omaa tyhmyyttä
      Maailman menoa
      62
      1765
    5. Hiljaiset hyvästit?

      Vai mikä on :( oonko sanonut jotain vai mitä?
      Ikävä
      12
      1611
    6. Miksi kohtelit minua kuin tyhmää koiraa?

      Rakastin sinua mutta kohtelit huonosti. Tuntuu ala-arvoiselta. Miksi kuvittelin että joku kohtelisi minua reilusti. Hais
      Särkynyt sydän
      5
      1398
    7. Turha mun on yrittää saada yhteyttä

      Oot mikä oot ja se siitä
      Suhteet
      9
      1317
    8. Kyllä poisto toimii

      Esitin illan suussa kysymyksen, joka koska palstalla riehuvaa häirikköä ja tiedustelin, eikö sitä saa julistettua pannaa
      80 plus
      14
      1311
    9. "Joka miekkaan tarttuu, se siihen hukkuu"..

      "Joka miekkaan tarttuu, se siihen hukkuu".. Näin puhui jo aikoinaan Jeesus, kun yksi hänen opetuslapsistaan löi miekalla
      Yhteiskunta
      7
      1249
    10. Näkymätöntä porukkaa vai ei

      Mon asuu yksin. Mitas mieltä ootte ?
      Ikävä
      14
      1203
    Aihe