Naiset, boikotoikaa Tunisiaa, Egyptiä ,Keniaa ja Marokkoa !

emppu omppu

1

260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • carin

      Tunisian turistikohteissa on kyllä täysin turvallista kulkea ja asioida, nauttia auringosta ja seurata vilkasta elämää.
      Hämmästelin HS:n artikkelin luettuani kirjoittajan motiiveja. Joka maasta , myös Suomesta, isosta tai pienestä kaupungista löytyy aiheita vastaaviin kirjoituksiin, mikäli halutaan.

      Soussessa useasti lomaillessani olen viihtynyt hyvin, tuntenut oleni turvalliseksi, saanut erittäin hyvää palvelua hotelleissa, ravintoloissa, kaupoissa yms.
      Minkäänlaista ahdistelua en ole kokenut ja mahdollisille seuraa tarjoaville olen sanonut ystävällisesti ei kiitos, jolloin ei minkäänlaisia ongelmia ole tullut.
      Siellä todella pyritään saamaan turistin olo mukavaksi, jotta positiivinen viesti kulkisi eteenpäin ja turismi nousisi uudelleen entiseen tasoonsa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1114
    2. 70
      1062
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      994
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      948
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      925
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      707
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      597
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      590
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      547
    Aihe