Boikotoihan perheetkin Thaimaata ym.aasialaishuorakohteita.
http://www.hs.fi/ulkomaat/Ahdistelijat iskivät Hazar Abidin kimppuun kotimatkalla Heille se oli vitsi/a1406950877858
Naiset, boikotoikaa muslimituristikohteita !
1
190
Vastaukset
- 28x...
Minun mielipiteeni muslimeista tunnetaan. En todellakaan voine suositella matkustamista yhteenkään maahan jossa he ovat vallassa tai vahvassa oppositiossa.
Tämän palstan kirjoittajat ja lukijat käyvätkin yleisimmin Punaisen meren kohteissa jotka ovatkin melko turvallisia. Paikalliskultturia siellä ei nyt mitään koe ja voinen vakuuttaa ettei siinä mitään menetä.
Tuo aloittajan toive on asiallinen mutta toiveajattelua. Vaikkeivät sitä hevin myönnäkään niin naiset nauttivat saamastaan huomiosta. Sen taidon ählämit totisesti osaavat. Lisäksi naiset ovat valmiita maksamaan siitä.
Ihminen on kuitenkin raadollinen olio ja siveys saa väistyä silloin kun luojan valvova silmä välttää...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1405866
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san4182796- 1422674
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv192138- 182017
- 741340
Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä91137Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍101092- 52978
- 86927