Rev/Agwé/kuka oletkaan

Pimeyden Ruhtinatar

Olen lukenut sun kirjoituksia täältä ja mietin missä nykyään olet ja puhut ja miksi kaikki mitä kirjoitat on mulle niin tuttua. Sadomasokismista Jumalaan.

Mä olen seksuaalimaagikko, Lilithin tyär ja mustaleski joka etsii opettajaansa ja on väsynyt siihen ettei ikinä kenenkään kanssa pysty päästämään petoa irti häkistään. Olen kulkenut pitkän matkan, peto on nälkäinen, ja yhä nälkäisemmäksi se käy.

Mun syvyyteni mun pimeyteni mun kapasiteettini jää käyttämättä kun kukaan ei uskalla, ne ei pääse edes puoliväliin kun pelotan ilmeisesti liikaa.

Haluan opettajan.
Haluan sinut.

3

271

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olen tyydytetty

      Lähde kuule joskus ulos,, vaikka baariin whissylle, siellä heitä on--> eronneita ja karanneita.

    • Tietäjä

      Perustason jutut jätetty jo taakse.

    • Hei, olen täällä. Huomasin juuri viestisi. Hieman on vuosia vierähtänyt siitä, kun viimeksi vaikutin magiapalstalla. Mukavaa kuulla, että olet saanut jotain irti kirjoituksistani. Olisi mielenkiintoista kuulla miten sinulla menee. En valitettavasti ota oppilaita tai tarvitse maagista kumppania. Olen kuitenkin konsultoitavissa täällä magia-asioiden tiimoilta., sillä varauksella että vastaamiseen voi mennä muutama vuosi. Toisaalta eipä näissä hommissa ole koskaan kiire minnekään.
      T, Agwé, diplomimaagikko ja magiapalstan "perustaja"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      81
      1189
    2. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      30
      915
    3. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      199
      835
    4. Mikä on kaivattusi ikä?

      🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      41
      780
    5. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      223
      774
    6. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      224
      770
    7. Kaipaako eräs nainen J-miestä

      Salaisuutta voisi hieman raottaa.
      Ikävä
      64
      719
    8. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      107
      706
    9. Oletko kaivattusi tyyppiä

      Ulkoisesti tai henkisesti? Mitä veikkaat?
      Ikävä
      60
      669
    10. Rohkeasti mies viestiä vaan

      Yllätä mut ja ota yhteyttä, vaikka luulet että en enää toivo sitä.
      Ikävä
      49
      588
    Aihe