siemensyöksy

onko kenenkään vanhemmat hommannut yöllisiä siemensyöksyjä varten housuvaippoja tai muita suojia? tai puhuneet suojien käytöstä?
6661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No ei ole puhuneet mitään tohon liittyvää. Mutta siitä on huomautettu kun yöhousussa ja boksereissa on mälli tahroja. Sille nyt vaan ei voi mitään kun ne tulee housuun.

Äänestä

Tämä nyt ei ehkä ole mikään kauhutarina, mutta sopii kyllä kuitenkin mielestäni tähän aiheeseen. Sain tämmöisen viestin kaveriltani:
Vuonna 1933 pieni tyttö joutui murhaajan uhriksi. Murhaaja hautasi tytön elävältä maahan toistaen samalla sanoja: "Toma sota balcu"
Nyt kun olet nähnyt ja toistanut mielessäsi nämä sanat, tulet tapaamaan murhatun tytön. Ensi yönä, kun olet nukahtanut, tyttö ilmestyy makuuhuoneeseesi kattoon ja tukehduttaa sinut samalla tavalla kuin hän tukehtui itse.
Jos kirjoitat tämän eteen päin, hän jättää sinut rauhaan. Hyvät tekosi palkitaan.

Äänestä
  • Jeeeeeeeee

    Äänestä

Vain nainen eli äiti voisi tietämättömyyttä ottaa asian puheiksi. Nykyisin kyllä jo naistenkin pitäisi tietää murrosikäisten poikien yöllisistä ns. märistä unista. Ei niistä sovi huomauttaa, koska ei poika niille mitään mahda ennen kuin säännöllinen tumputus tulee tavaksi. Jostain kumman syystä jollekin murrosikäiselle ei kai koskaan tulee noita yöllisiä siemensyöksyjä. Näin olen joskus kuullut liekö totta.
Siemennesteen määrä on niin vähäinen, ettei se vaadi mitään suojia. Housut kuivuvat pian ja seuraavaksi yöksi voi joko ne vaihtaa tai käyttää toisenkin yön.
Asia on murrosikäisen kannalta arka asia ja siksi siitä ei vanhempien kannattaisi puhua mitään nuorelle.

Äänestä

Aloittajan taitaa tehdä mieli kokeilla housuvaippaa... rohkeesti vaan...

Äänestä
  • Pojat vois käyttää kuukautissuojia housuissaan. Sehän ois tasa-arvoistakin, koska tytötkin niitä käyttävät. Vähintäänkin pikkuhousunsuojia olisi hyvä poikienkin käyttää. Vaipat myös ihan hyvät.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


siisteys intoilua kirjoitti:

onko kenenkään vanhemmat hommannut yöllisiä siemensyöksyjä varten housuvaippoja tai muita suojia? tai puhuneet suojien käytöstä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu