Työtä tarjolla!

Oletko ollut laihdutuskuurilla ja jäänyt iho roikkumaan?
Haluatko kiinteytyä ja hoikistua?
Onko sinulla raskausarpia?
Ovatko raha-asiat huonossa kunnossa?
Nyt sinulla on mahdollisuus saada mm. näihin asioihin apua.
Otathan yhteyttä,niin kerron lisää.
[email protected]
1481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarjotaanko tässä töitä roikkumahaiselle? Eikö ole muita vaatimuksia?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


maija meikäläinen29 kirjoitti:

Oletko ollut laihdutuskuurilla ja jäänyt iho roikkumaan?
Haluatko kiinteytyä ja hoikistua?
Onko sinulla raskausarpia?
Ovatko raha-asiat huonossa kunnossa?
Nyt sinulla on mahdollisuus saada mm. näihin asioihin apua.
Otathan yhteyttä,niin kerron lisää.
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu