Huijaustako?

chkchjzgjhczjhgch

Kuvitellaan, että seistessäni olisi edessäni kolme ovea.
Jokaisen oven takana on huone, jossa on tarotennustaja.
Nyt jos kävisin kunkin ennustajan luona minun tulisi saada jokaiselta samanlainen ennustus jos tarotit olisi totta, vai mitä?

2

883

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Valaistunutko

      Jokainen tulkitsee omalla tavallaan kortteja. Ja katsovat eritavalla myös asioita. ja ovatko jokaisella samat kortit edessä? Tuskin :-) Mutta toden näköisesti sanoma tai asian ydin on varmaankin sama kaikilla kolmella.

    • CharismaLee

      Tarotit on apuväline millä päästään syihin kiinni, kokeileppa katsoa vaikka joka aamu tarotit kelttiläinen risti vaikka niin ymmärrät :) Katso aluksi vaikka miten nykyhetken kortti kertoo sun feeliksistä, siis päivittäin niin ymmärrät mitä tarkoitan.. en osaa selittää mutta itse osaan lukea niitä, tiedän niiden avulla mikä henkilöä painaa.. siinä on mennyt moni hiljaiseksi kun kysyn asioita tarkkaan. Itsekään en osaa selittää miten mutta olen skorpioni joten ehkä herkkävaistoisuuteni avautuu niiden kautta..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      39
      2085
    2. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      182
      1520
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      94
      1401
    4. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      142
      1209
    5. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      115
      1108
    6. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      135
      1050
    7. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      25
      1010
    8. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      970
    9. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      894
    10. Mukavaa keskipäivää

      Hyvää huomentakin 😊💛❤🔆2️⃣0️⃣2️⃣5️⃣
      Ikävä
      250
      886
    Aihe