Kaveri olisi myymässä minulle vanhaa PS2:staan 40 eurolla. Mukana ei tulisi muistikorttia. Hän hankki sen noin 3 vuotta sitten. Eli kuinka hyvin noin vanhat PS2:set vielä toimivat? Jos noin vanhojen koneitten omistajat voisivat kertoa omia kokemuksiaan ja sanoa kannattaisiko minun ostaa tuo?
PS2:sen osto?
3
288
Vastaukset
- playerman
paljonko sitä on sinä aikana käytetty ja kuinka on käytetty.sitte on kans vähä tuuristakin kiinni kun omani on ollu päällä periaatteessa vähintään 15 tuntia päivässä muutaman vuoden ajan eikä ole mitään ongelmia mutta kaverilla joka pelaa paljon vähemmän on mennyt muutama siinä ajassa rikki.
- Salama
Pari-kolme tuntii päivässä se on sillä yleensä pelaillut. Itseäni pleikassa kiinnostaa eniten smackdown-pelit. Kiinnostaisi hankkia tuo kun halvalla saisi mutta sitten potuttaisi jos se kuukauden päästä jo hajoaakin.
- playerman
Salama kirjoitti:
Pari-kolme tuntii päivässä se on sillä yleensä pelaillut. Itseäni pleikassa kiinnostaa eniten smackdown-pelit. Kiinnostaisi hankkia tuo kun halvalla saisi mutta sitten potuttaisi jos se kuukauden päästä jo hajoaakin.
eipä niistä koskaan tiedä kestääkö vai ei.rohkeesti vaan ostamaan jos halvalla saa:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h52732Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062571Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv92259Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441865- 321443
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141433- 1761155
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1011144Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201053Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?81938