fd

dgnmznjmnzfgjmzkxmbgxxgnngn

Olen aloittanut jo ties kuinka monta tällaista siansaksapulinakeskustelua, mutta aina ne vain katoavat jotenkin. Mikä tässä nyt oikein mättää?

Toisaalta, eitällaisessa keskustelussa oikein ole mitään keskustelemista.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, Korppiseni, Tule kanssani trollailemaan sinne palstalle, niin ei katoa! ;) ♥

Äänestä
  • Aloittaja en ollut minä, vaan pulinapulu tai copycat, joiden 95% näistä uusista aloituksista ovat.

    Äänestä

En ole aloittanut tänään yhtäkään keskustelua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<bbzgz<se, kirjoitti:

dgnmznjmnzfgjmzkxmbgxxgnngn

Olen aloittanut jo ties kuinka monta tällaista siansaksapulinakeskustelua, mutta aina ne vain katoavat jotenkin. Mikä tässä nyt oikein mättää?

Toisaalta, eitällaisessa keskustelussa oikein ole mitään keskustelemista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu