game of war KOKEILE

Liittykää Suomen kiltaan: mc Prostata
6242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En löydä pelistä muita suomalaisia. Missä kuningas kunnassa ootte? Haluaisin suomalaiseen liittoumaan.

Äänestä
  • 751 tasselis

    Äänestä

Liitykää täysin suomalaiseen liitoutumaa

Äänestä

En ees muista missä olin, jossain englanninkielisessä, jonka jälkeen siirryin Ruotsalaiseen kun kielitaito riitti

Äänestä

Mulla olisi tili myynnissä hos jotakuta kiinnostaa... kysymykset voi laittaa [email protected]

Äänestä

761, tulkaa LMFA liittoumaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peliple kirjoitti:

Liittykää Suomen kiltaan: mc Prostata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu