ÄLKÄÄ tulko helsikiin'tollot!!!!!!!!ei jaksa opastaa jotai tampereen pönde pellejä hahahh teidän nolla hintaisten latojen myynnissä.hahahaha dorkat
JUNTIT
Tampereen juntit
661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Opastaa?
Voihan lollero, tässä täytyy olla kyseessä joku pelle, joka on ostanut hikisen yksiön Helsingistä 400 000 eurolla.
Sitten on käynyt tuttunsa luona Tampereella, josta kaveri on ostanut kivan uudenkarhean omakotitalon hintaan 200 000e.
Tästä on alkanut armoton vit*tus, joka purkautuu Tampereen mollaamisena ja kestää loppuelämän.
Otan osaa.
Vedä handuun Tamperen lato ei maksa kohta 100 000 tonnii enempää!!!!!missä tamoereella voi nauttia kulttuurista ja merestä!!juntti dorkat!
Nautettavii pellejä
On totta siltä osin että tampereella on kauppa hyytynyt huikeasti samoin siitä alas kuten lempäälät ja akaat.(ent:toijala) näistä sanoisin että on pöndejä,ei niin kään tuo tampere,tosin eihän se kummon kylä sinällään ole kun ei näy ratikoitakaan.
Mutta en nyt kumminkaan tamperetta lähtisi vertaamaan,itse pidän käytännössä 50km kehä kolmelta jo ihan maaseutuna,oikeastaan jo kehän 3 jälkeen.
Nämä on niitä asioita ja sijainteja ettei noita voida verrata helsinkiin.
Helsinki on oma erillinen alueensa ja painii omassa sarjassaan.
Kuuntelin tuossa yhen savolaisen juttuja kuopiosta,ai helvata sentään mitä juntteja,sori jos sanoin pahasti savolaisesta mutta että on todella yksinkertainen sälli,tarkasteltiin erästä kohdetta,jätkä heitti kohteesta hinnan niin tarksitin sen toden pitävyyden niin 70000euroa heitti savolaisen juttu,ai että miten kieroa sakkia,hemmetti että on kun ahvenanmaa koko savo yhtä outoa sakkia.
helsinkiläiset on tosi pinna kireellä tällä palstalla,mistä kenkä hiertää?
https://www.youtube.com/watch?v=Y8ljxN7_AAw