Eikö enää tosiaankaan löydy ilmaista kotisivutilaa mistään ilman, että kaikki tarjoavat buildereitä!? Haluan vain "tilan", jonne laitan omat rakentamani sivut enkä mitään kotisivurakentajia.
Kaikki mitä "ilmaiset hosting" kokeilin niin jokainen halusi tarjota näitä rakenna minuutissa ja helposti omat sivut, vedä ja rahaa... ja minnekään ei vain saanut siirrettyä tiedostoja ja valmiita sivuja.
ilmainen kotisivutila? (ei mitään buildereitä)
5
2069
Vastaukset
- tomppeli2
Se johtuu siitä että ylläpito maksaa, myös niille jotka tarjoavat "ilmaista" kotisivutilaa. Halvalla voi saada, ihan hyvääkin. Itselläni pikkupaketti ollut louhelta http://louhi.fi ja nethostilla http://nethostilla
kummassakaan ei ole valittamista ollut, jos ihan perussivut kyseessä. Nethostiin kuuluu tietokantakin, joten siinä toimii WordPressit ja Joomlat, jne. - sdfdfgfghhhjhgjjkkkj
https://www.nettihotelli.fi/
sinne saa pelkän tilankin.... Tosin ei ilmaiseksi... - ArkkuuNeet
Arkku.net on hyvä ja laadukas, ilmainen web-sivutilan tarjoaja: http://arkku.net/
- hmm...
Miten olisi hostinger:
http://www.hostinger.fi/webhotelli
Heillä ilmainen paketti on ilmeisesti osa markkinointia. Tarjotaan ilmaista pakettia, niin aina ennenpitkää saadaan joku maksavakin asiakas . . .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004373
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422026- 631703
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331363Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93969SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26933Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186706