agm strada

Onko agm strada hyvä mopo? Onko helppo virittää yms.? Hinta on kohtuu kun saa uuten 2490€.
61391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvä on mopo. Helppo virittää ja kestävä kuin mikä. Hyvä ajoasento ja voimaa kuin pienessä kylässä. Myyvät hollantilaisena mutta puhdas kiinamopo. Lähtee kuin hauki kaislikosta tai kuin telkkä pöntöstä. Huippu peli. Tämän kuin saisi niin voisi olla vaikka viikon syömättä. Parempaa tuskin voi löytää.

Äänestä

Siis ette oo tosissaan. Ihan paska mopo. Jos haluut tommosen kyykyn nii osta derbi gpr. Ja kokemuksesta sanon ku omalla luokalla on tyyppi jolla on tommone uus ja se on laiska ja jostakin syystä hajoaa koko aja vaikka sitä ei oo viritetty... En suosittele kiinalaisia. Tuskin kukaan täys järkinen suosittelee kinuskeja...

Äänestä
  • en kyl keksi et miten saat siit kyykyn? Voisitko selventää! Juu mopo ei oo paras koska kiihtyy kehnosti ja ei oo helppo virittää (vakiona 51 km/h)

    Äänestä

  • pirun hyvät äänet siin kyl on ja ohjattavuus

    Äänestä

itsekin olisin ostamassa. Vaihat vaa boksin ja putken ni kyl se terpin jättää

Äänestä
  • Mistä siihen saa rajoittamattoman cdi boksin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


agm kirjoitti:

Onko agm strada hyvä mopo? Onko helppo virittää yms.? Hinta on kohtuu kun saa uuten 2490€.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu