Mulla loppu menkat reilu viikko sitten ja nyt yhtäkkiä tulee ihan reilusti sellaista punaruskeaa töhnää? En ole niin paljon ihmisen biologiaa vielä ehtinyt opiskella että ymmärtäisin tämän.
Ja varmaan 4 vuotta sitten alkoi ja ei ole ikinä ennen käynyt näin..
mitä noituutta tämä on?!?
4
130
Vastaukset 4
Huomenna lääkärille ihan vain kaiken varalta.
- äääärghh
Täh?! Et oo tosissas..? Ja nyt muute tulee ihan kunnolla eikä oo enää ees sitä ruskeeta. Pahin painajaine ku just pääs eroo niistä, viikko, ja alko taas D:
äääärghh kirjoitti:
Täh?! Et oo tosissas..? Ja nyt muute tulee ihan kunnolla eikä oo enää ees sitä ruskeeta. Pahin painajaine ku just pääs eroo niistä, viikko, ja alko taas D:
Otapas sitten yhteyttä Vatikaaniin ja kutsu manaaja paikalle, jos ei kerran lääkäri kelpaa ja noituudeksi epäilet.
- ärrinmurrin
henriikka.hopo kirjoitti:
Otapas sitten yhteyttä Vatikaaniin ja kutsu manaaja paikalle, jos ei kerran lääkäri kelpaa ja noituudeksi epäilet.
Päivän naurut xD No ei tässä varmaan kuolemaan olla menossa että ehkä mä vaan kestän tän. Ihan tosissaa, ei tonne terkkaa ees pääse sisää alle kahdessa päivässä ellei sul oo joku käsi lähteny irti..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3741443- 65971
- 116915
- 90909
- 69875
- 94701
- 45681
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50619En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.56604Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku112585