Mulla loppu menkat reilu viikko sitten ja nyt yhtäkkiä tulee ihan reilusti sellaista punaruskeaa töhnää? En ole niin paljon ihmisen biologiaa vielä ehtinyt opiskella että ymmärtäisin tämän.
Ja varmaan 4 vuotta sitten alkoi ja ei ole ikinä ennen käynyt näin..
mitä noituutta tämä on?!?
4
101
Vastaukset
Huomenna lääkärille ihan vain kaiken varalta.
- äääärghh
Täh?! Et oo tosissas..? Ja nyt muute tulee ihan kunnolla eikä oo enää ees sitä ruskeeta. Pahin painajaine ku just pääs eroo niistä, viikko, ja alko taas D:
äääärghh kirjoitti:
Täh?! Et oo tosissas..? Ja nyt muute tulee ihan kunnolla eikä oo enää ees sitä ruskeeta. Pahin painajaine ku just pääs eroo niistä, viikko, ja alko taas D:
Otapas sitten yhteyttä Vatikaaniin ja kutsu manaaja paikalle, jos ei kerran lääkäri kelpaa ja noituudeksi epäilet.
- ärrinmurrin
henriikka.hopo kirjoitti:
Otapas sitten yhteyttä Vatikaaniin ja kutsu manaaja paikalle, jos ei kerran lääkäri kelpaa ja noituudeksi epäilet.
Päivän naurut xD No ei tässä varmaan kuolemaan olla menossa että ehkä mä vaan kestän tän. Ihan tosissaa, ei tonne terkkaa ees pääse sisää alle kahdessa päivässä ellei sul oo joku käsi lähteny irti..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 925298
- 564131
- 252239
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s282078Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161815- 151464
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹291284Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗201076T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest431001- 211000