Elikkäs itse tiedän useita paikkoja, joista saa tilattua tavaraa luotolla vaikka nimet on mennyt. Voin vaihtaa omia paikkojani teidän muiden kanssa, jos tiedätte sellasia sivuja jota itse en tiedä. En viitsi näkyville laittaa niitä tänne, ettei väärinkäyttäjät niitä pommita heti alkuunsa, mutta sähköpostiini jos lähettää omia sivujansa, niin pistän omiani. Muut voivat laittaa tänne näkyville jos haluavat.
Muistakaa sitten maksaa laskut ajallaan ! ;)
[email protected]
Osamaksu verkkokaupat luottotiedottomille
myöhänen maksaja
0
212
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
- 53608
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48600- 76576
- 46569
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan183514- 41512