kikkeli ei kasva

pikkumuna1

juu elikkäs oon 14 vuotias poika ja murrosikä on alkanut jo vuosi sitten ja karvat kasvanut kikkelin yläpuolelle ja äänenmurros alkanut mutta muna ei ole kasvanut yhtään murrosiän aikana saisiko sen jotenkin kasvamaan tai jotain ja voisiko syy olla kireä esinahka joka minulla oli mutta ei ole enää kireä venyttelyn ansiosta?asiallisia vastauksia kiitos!:)

5

1043

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toinen pikkumuna

      Kuule sun kannattaa käydä koulun terkkarilla, ja kysyä sieltä neuvoa. Sulla on murrosikä alkanu jo vuosi sitten ja on karvatkin. Mä luulisin että, sun pieni pippeli alkaa kyllä kasvamaan ihan lähi aikoina. Tai ainakin sitten kun täytät 15. Mutta jos sua lohduttaa yhtään niin voin kertoo että, mulla on ihan sama juttu, olen jo 16, murrosikä alkoi tosi myöhään, ja nyt on penis levossa 6cm ja kovana 11cm. ja karvoja ei ole kuin ihan vähän pippelin juuressa. En kehtaa mennä kavereitten kanssa saunaan.

      • pikkumuna1

        Kiitos kerrankin asiallinen vastaus ja kyllä se varmasti joskus sullakin kasvaa


    • Ansem

      Mulla ei kasvanu ollenkaa

    • Karlana

      Voisiko tätä verrata tyttöjen pillujen kireyteen? Olen itse 15 ja pilluun menee juuri ja juuri kaksi sormea, hirvittää ajatella että sinne pitäisi joskus jotain kunnon kikkelin kokoista tunkea. Eli pippelisi on pieni ja omanikäistesi tyttöjen reikiin ei suurempaa mahtuisikaan. Kun penikset kasvaa niin kasvaa pillutkin niin että mahtuu sisään. On se fiksu se evoluutio.

    • Anonyymi

      Ite oon 17-v mut en niinku yhtään oo kiinnostunut mun peniksen koosta. On joku 3cm levossa. Ja mihin te ees tarvitse teidän kyrpää miks kaikki haluu et niillä on iso kulli

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. El Khamenein arkku K-Kaupan autossa?

      Kyllä kauppias hoitaa?
      Maailman menoa
      136
      1143
    2. Mahdoton tilanne

      Täällä monella tuntuu olevan jumissa oleva tilanne. Joillakin kaipuu ja ikävä on kestänyt jo vuosia. Osapuoli/puolet ova
      Ikävä
      90
      853
    3. Välillä tulee haikeus

      Et kaikki päättyi näin. Etten saanut vastauksia. Ei meitä oltu tarkoitettu. Niin se vain on.
      Ikävä
      78
      824
    4. Tunteilla leikkiminen

      Oletko leikkinyt kaivattusi tai jonkun kiinnostuneen tunteilla, pelannut jotain peliä tai pelleillyt asioilla? Miksi?
      Ikävä
      113
      785
    5. Ne katseet, ei niitä

      Voi unohtaa. Se, miten molemmat katsoi
      Ikävä
      30
      529
    6. On ikävä sinua ihana

      En jaksa syvempiä tuntoja enää kirjoittaa. Kaipaan sinun läsnäoloa ja läheisyyttä nainen. Hyvää yötä.
      Ikävä
      28
      503
    7. Mä olin ihan peloissani sun lähellä

      Huomasitko? En uskaltanut edes katsoa sua. Näin sivu silmällä sun vinon hymyn. Oliko hyvä vai paha juttu kun tulit lähel
      Ikävä
      19
      485
    8. Miten jotkut kehtaa aikuisiällä kiusata

      Ihmisiä? Eikö se ole aika noloa?
      Ikävä
      96
      469
    9. Mitä jos näkisimme

      Vyöryisikö samat tunteet uudelleen?
      Ikävä
      41
      457
    10. Kaipaamalleni naiselle

      Hyvää iltaa! Täytyy vain toivoa että törmäämme toisiimme pian Toivoo. mies
      Ikävä
      29
      427
    Aihe