Dildo?

Minnie

Mitä mielt ootte jos lapsellanne on dildo? Itse oon nyt 14 ja mulla on yks... Äiti ei tiedä viel..
Ei kai siin oo mitään pahaa? Itse ainakin tykkään siit tosi paljon. =)
Jos ihmettelette mist oon saanu sen, niin mun kaveri anto sen mulle kun täytin 14.

5

3735

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • äiti

      Jos hormoonit jo noin kovasti hyrrää ja tiedän, että hyrrää, on kai se parempi, että on dildo kuin aito vehje tuossa iässä. En itse tiedä miten reagoisin äitinä jos saisin tietää lapsellani olevan dildo. Kai osa jännitystä ja iloa on juuri se, että äiti ei tiedä. Eihän se kiva enää olisikaan jos siihen julkisen luvan saisi...? Harjoittele pois vaan, mutta muista hygienia!!!

      • mamiska

        Ja höpö höpö


    • mamma

      mitäs kummaa tossa on? kuten aikasemminkin mainittiin niin parempi dildo kuin aito vehje. dildosta ei ainakaan tuu raskaaksi eikä saa sukupuolitauteja. nyt kun olet alkanut kiinnostumaan seksistä niin toivottavasti kiinnostuksesi riittää opiskelemaan sukupuolitaudeista ja ehkäisystä. kokemuksen syvällä rintaäänellä voin neuvoa et asioista kannattaa ottaa selvää ENNEN kuin menkat on myöhässä tai alapää alkaa kukkia..ja ootkin varmasti jemmannut dildos sellaiseen paikkaa ettei mammas sitä löydä vahingossakaan? ;)

    • jou

      vittu onko teiän pikku tyttöjen aina pakko kertoa kaikki äitille

    • Anonyymi00005

      DILDI

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      3
      2721
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2541
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      4
      2239
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      44
      1855
    5. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1443
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1433
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      176
      1155
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1134
    9. Persu ajoi autoa

      Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1
      Perussuomalaiset
      20
      1053
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      938
    Aihe