ASS-Skype

Kulkuri1957

Mitenkähän saisin/löytäisin(minne ne lopussain tallentuu?) Skypeen lähetetyt videot edelleen lähetettäväksi, siis Skypessä? Kuviahan on helppo tallentaa -ja edelleen sitte lähettää, mutta videoita ei saa läheteteltyä sitte millään.. Koneessani(Lenovo) on Win7, 64bittinen. Olen huomannut myös viime-aikoina, että kuvat ei kulje "kohteeseen" -tai lähtee kyllä omalta koneelta(kait), mutta siirtää vaikka päivän jos ei vaan katkaise siirtoa.. Onko syy vastaan ottajan laitteessa eli vaikuttaako vastaan-ottavan laitteen muistin tila, kuvan vastaan-otettavuuteen? Niin, Skypellä otetut videot kyllä liikkuu ihan normaalisti vastaan -ottajalle(?).

0

217

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

        Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
        Maailman menoa
        266
        3348
      2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        87
        1519
      3. 66
        1213
      4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        199
        1049
      5. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        55
        1015
      6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

        "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
        Taivalkoski
        50
        966
      7. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        63
        951
      8. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        42
        797
      9. Mitä tekisit jos

        Aamulla vierestäni heräisit
        Ikävä
        47
        772
      10. Olet hirviö

        Eikä kukaan saa mua muuttamaan mieltäni.
        Ikävä
        113
        726
      Aihe