Mitenkähän saisin/löytäisin(minne ne lopussain tallentuu?) Skypeen lähetetyt videot edelleen lähetettäväksi, siis Skypessä? Kuviahan on helppo tallentaa -ja edelleen sitte lähettää, mutta videoita ei saa läheteteltyä sitte millään.. Koneessani(Lenovo) on Win7, 64bittinen. Olen huomannut myös viime-aikoina, että kuvat ei kulje "kohteeseen" -tai lähtee kyllä omalta koneelta(kait), mutta siirtää vaikka päivän jos ei vaan katkaise siirtoa.. Onko syy vastaan ottajan laitteessa eli vaikuttaako vastaan-ottavan laitteen muistin tila, kuvan vastaan-otettavuuteen? Niin, Skypellä otetut videot kyllä liikkuu ihan normaalisti vastaan -ottajalle(?).
Luetuimmat keskustelut
- 901348
- 45717
- 20659
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48630- 53608
- 47591
- 77588
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132568Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan190541- 46535