Ruumisauto.

Kylmää lihaa

Suomessa on oma, pieni harrastajakuntansa niille ihmisille, jotka ajavat ruumisautoilla. Yhteisön nettisivu:
http://www.ruumisauto.fi/

Hyytäviä tarinoita kalmanvankkureista:
http://www.ruumisauto.fi/forum/

" Loppukevät 1998, Vantaa. Aamuyö. Kävelin kotoani töihin aamuvuoroon noin klo. 4:30 sellaisen paikan ohi, jossa on maantien varrella autio omakotitalo ja sen ympärillä aukea tyhjä piha. Pihalle oli parkkeerattu musta Mercedes Benz-merkkinen ruumisauto, jonka takaosan verhot oli vedetty sivuun.

Auto keinahteli rytmikkäästi ja ikkunoista näkyi nuoren miehen nouseva ja laskeva alaston vartalo. Autosta kuului naisen voihketta. Ruumisautossa harrastettiin seksiä, ehkä jopa arkussa. Häveliäisyyssyistä ohitin auton katsomatta tilannetta lähempää."

8

1028

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HHARRRGRGRGGRRRRGRGR

      Olisit hiippaillut autolle ja alkanut huutaa hirveästi nenä kiinni takaikkunassa.

    • Necro Filus

      "Autosta kuului naisen voihketta."

      Ilmeisesti siellä ei sitten pantu vainajaa. Tai ehkä oli menossa 3-some, jonka kolmas osapuoli oli arkussa mulkku rigor mortis -ståndikseen jäykistyneenä makaava eloton kalmo.

      • sdfbdfnbs

        Ilmeisesti siellä ei sitten pantu vainajaa. Tai ehkä oli menossa 3-some, jonka kolmas osapuoli oli arkussa ****** rigor mortis -ståndikseen jäykistyneenä makaava kaluton elmo.


      • Åke-Olle Sahlberg
        sdfbdfnbs kirjoitti:

        Ilmeisesti siellä ei sitten pantu vainajaa. Tai ehkä oli menossa 3-some, jonka kolmas osapuoli oli arkussa ****** rigor mortis -ståndikseen jäykistyneenä makaava kaluton elmo.

        Ettei vaan syyllinen olisi nettikummitus !


      • Skeletti
        Åke-Olle Sahlberg kirjoitti:

        Ettei vaan syyllinen olisi nettikummitus !

        Eihän ruumis autoissa muuta vikaa ole, kuin että niissä yleensä on KALMAN haju.


    • ammattitauti heillä?

      Pa3kat siellä mitään naitu, ajuri katso pornoa läppäriltä, makas arkussa ja viuhutti nyrkkikylliä!

    • Nimeämätön kauhu

      "Riivattu ruumisauto. Myyn terveydellisistä syistä henkien riivaaman autoni mitään pelkäämättömälle ostajalle.

      Jos auto aiheuttaa pahoja fiiliksiä oston jälkeen niin palautusoikeutta ei ole, ostaja on ostanut auton ja jos mukana tuli jotain muutakin niin ne saa kaupanpäälle.

      Ostajalle suosittelen auton manaamista henkien häätämiseksi jonka jälkeen auto pitäisi siunata. Voi toki ajaa ilmankin jos pitää jännityksestä, varsinkin yksin yöaikaan ajaessa fiilikset on katossa. Yöpymistä autossa en suosittele."
      http://www.nettiauto.com/volvo/245/6652682

      • Tarina jatkuu...

        Uusien omistajien kokemuksia autosta: www.kaksoisliekki.omablogi.fi


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksei voitaisi vaan puhua asiat selväksi?

      Minulla on ollut niin kova ikävä sinua, etten oikein edes löydä sanoja kuvaamaan sitä. Tuntuu kuin jokainen hetki ilman
      Ikävä
      48
      1548
    2. Sunnuntai terveiset kaivatulle

      Maa on vielä valkoinen vaikka vappu lähestyy, otetaan pitkästä aikaa pyhä terveiset kaivatullesi tähän ketjuun !!
      Ikävä
      76
      1355
    3. Kaupan työtekijä

      Kyllä on pahaa katsottavaa kun myyjällä on purtu kaula, hyvin epäsoveliasta
      Kuhmo
      24
      1060
    4. Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua

      Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊
      Ikävä
      87
      1036
    5. Oletko koskaan suuttunut jostain kaivatullesi?

      Mitä hän teki tai mitä tapahtui, mistä suutuit?
      Ikävä
      87
      965
    6. Ai miehillä ei ole varaa maksaa

      Treffejä naiselle johon on ihastunut? Ihanko totta dusty miehet? Tekosyy. Haluatko laittaa 50/50 kaikki kulut parisuhtee
      Ikävä
      187
      896
    7. Olet mielessäni

      viimeisenä illalla ja ensimmäisenä aamulla. Ihastuin sinuun enkä voi tunteilleni mitään. Jos uskaltaisin, tunnustaisin s
      Ikävä
      20
      841
    8. Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta

      Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi
      Maailman menoa
      99
      835
    9. Olen paremman näköinen kuin sinä

      Jos aletaan sille tielle mies.
      Ikävä
      82
      811
    10. 70
      779
    Aihe