Toisilla sitä on vientiä...

Kateellinen, ilman p

Taas se todistettiin: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288725179771.html

Mahtaa se mies olla kovan luokan linnankundi tai eksoottinen ulkomaalainen, kun naiset noin kilpailevat hänestä. Ei tavallisella kunnon miehellä ole kysyntää ollenkaan. Vai olisiko niin, että vakka kantensa valitsee? Eli rentut rakastuvat renttuihin? Tuskin muita juottoloissa käykään.

2

121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • alfauros68

      Suosittelen kuule sinullekkin tätä kirjaa:
      http://www.suomalainen.com/pelimies-sku-p9511206478

      Se onko vientiä riippuu asenteesta !
      Mies saa pillua ihan niinpal kun haluaa, pääasiallinen seikka mikä pitää huomioida on korvien välissä sekä kohtalainen yleiskunto. Ei tarvitse olla mikään bodattu unelmamies, riittää kun kaljamahan saa pois ja vähän pakaralihaksia treenaa niin että näyttää hyviltä. Suosittelen bodysheippaavia paitoja jos sitä läskiä on ollut, ei nahat roiku vaan kroppa näyttää timmiltä.

      Ja se asenne, et sinä tuolla asenteella saa ikinä ketään.

      Koin oman seksuaalisen heräämiseni vasta muutamia vuosia sitten vajaa 40 vuotiaana, sinkkuna, bmi40. Luin tuon kirjan ja aloin työstämään asioita pääkopassa ja lenkkipolulla, yli vuosi siinä meni ja sen jälkeen olen pannut määrällisesti moninkertaisesti verrattuna siihen mitä ennen tuota heräämistä.

      Meillä miehillä on se unelmajuttu että 20 vuotiaina naiset valkkaa ja samanikäiset miehet ei ymmärrä mistään mitään, 40 vuotiaana taas miehet valitsee ja naiset vikisee !

      Eli: ÄLÄ RUIKUTA, TEE asioita henkisen ja fyysisen hyvinvointisi eteen niin aivan varmasti saat pillua enemmän kun jaksat ottaa.

    • Tasan ei mene onni

      Tässäpä kaksi ääripäätä; toinen heittänyt kintaat nurkkaan ja toinen uhoaa ekankin edestä. "Uroksen" asenne kalskahtaa paremmalta koska se on reippaampi vaikka se on yltiöpäinen ja haisee itsekehulta. Toivottavasti hän ei kuulu niihin junttiuunoihin, jotka seuraavassa lauseessa tekevät anteliaista huonoja naisia. Sillä alueella näes ei pääse uros pätemään jos myötämielisiä naaraita ei löydy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      20
      4395
    2. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      3214
    3. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      40
      3107
    4. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      44
      2417
    5. Vihdoin tiedän että tämä on molemminpuolista

      Saattoi se koko ajan olla silmiemme edessä mutta kumpikaan ei uskaltanut sitä toivoa. Kunpa nähtäisiin pian, toivottavas
      Ikävä
      81
      1216
    6. Miellytänkö sinun silmää?

      Varmaan ainakin vähän, jos tykkäät minusta. Siis jos tykkäät.
      Ikävä
      79
      1079
    7. Haluaisin lähettää sulle viestin

      Mutta en enää uskalla. Miehelle.
      Ikävä
      56
      1054
    8. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      237
      1043
    9. Natoon liittyminen on alkanut kaduttaa.

      Nato on muuttunut niin paljon, että se ei ole enää se mihin haluttiin liittyä. Usa on vetäytynyt ja 5% osuus valtion tul
      Maailman menoa
      368
      1019
    10. Alex ja Sanna taas Bilderberg-kokoukseen

      Kansainvälinen parivaljakkomme on taas yhdessä siellä missä tapahtuu. https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/09eda060-635e
      Maailman menoa
      139
      893
    Aihe