24/7 = 119,70 euroo!

jää hankkimatta! se on varma ! palatkaa vanhaan!
8338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Osta netistä katsomosta 34€. ja sitten hommaat Hdmi kaapelin ja kytket tietokoneen telkkuun.

Äänestä

eli n.20e/kk

kannattaako luovuttaa,kuvittele miltä tuntuu kun me muut nautimme bb:stä 24/7 jätti ruudulta vrk ympäri ja sie säästät jonku 20e kk mikä tekee alle eken päivässä,mieti nyt miltä tuntuu odotella koostetta 24h,voithan sä ostaa nettiin tietty mutta aattele nyt mikä nautinto ja helppous on makaa sohvalla Tv kautta katelles,ihmiset ei tajua rahan arvoo vaan säästetään tyhmissä jutuissa ja samalla ttörsätään täysin turhaan monta kertaa enemmän ku 119e

Äänestä
  • Minä ostin sen katsomoon ja silti voin maata sohvalla ja katsoa sitä! Voi kuinka helppoa! Ja halutessa vaikka liittä koneen televisioon jos haluan! Ja hinta oli vain 34 euroa, nyt voi vaikka lähteä törsäämään tuota ylijäämää ;)

    Äänestä

  • Heh heh helppoa kirjoitti:

    Minä ostin sen katsomoon ja silti voin maata sohvalla ja katsoa sitä! Voi kuinka helppoa! Ja halutessa vaikka liittä koneen televisioon jos haluan! Ja hinta oli vain 34 euroa, nyt voi vaikka lähteä törsäämään tuota ylijäämää ;)

    Et sä tajua jos et o koskaan kattonu kaapelista,meinaatko et siirtelen yöksi tietokonetta makkariin ja taas aamulla olohuoneeseen,on pikkasen helpompi tuikata kortti boxista toiseen,ohjailla tv kaukosäätimellä,avata aamulla tv eikä läppäriä,ei johto sekoilua,.läppärin orja en halua olla 3kk

    Äänestä

  • kaapeli4ever kirjoitti:

    Et sä tajua jos et o koskaan kattonu kaapelista,meinaatko et siirtelen yöksi tietokonetta makkariin ja taas aamulla olohuoneeseen,on pikkasen helpompi tuikata kortti boxista toiseen,ohjailla tv kaukosäätimellä,avata aamulla tv eikä läppäriä,ei johto sekoilua,.läppärin orja en halua olla 3kk

    Hommaa kunnon vehkeet! :) minäpä voin sitten katsella vaikka tv:kin välillä jos haluan. Toinen laite vaan äänettömälle. Äänet siihen päälle kummassa tapahtuu. Orja en ole mutta sitten kun on aikaa niin näin teen.

    Äänestä

  • Tietokonetta voi katsoa sohvalla makaamalla tv kautta ja ohjelmat saa talteen myös.

    Äänestä

  • Ferrari Testarossa maksaa alle 50 senttiä päivässä.
    Kaikki itseasiassa maksaa alle 50c.

    Äänestä

Jos ottaa kk kerrallaan ilman sitä jatkuvaa sopimusta on 24,99/kk= 75e/kausi. Parempi sekin 120e.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eeety kirjoitti:

jää hankkimatta! se on varma ! palatkaa vanhaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu