Tiedän palstoja joille spämmitään jatkuvasti muutaman IP-eston kiertämisen taidon osaavan häirikön toimesta ja olen kuullut luotsilta, että yhden viestin poistamisessa pitää avata keskustelu ja sitten klikata "poista viesti" -painiketta, jonka jälkeen täytyy varmistaa että haluaa poistaa viestin.
Oma parannusehdotukseni olisi että luotsilla olisi mahdollisuus poistaa useita viestejä palstan sivulta "rastittamalla" jokaisen poistettavan viestin ja sitten painamalla poistonäppäintä jolloin aikaa ei tuhlaantuisi, sekä trolleja ei huvitaisi spämmiä yhtä paljon viestien kadotessa pois.
Luotsille mahdollisuus poistaa useita viestejä samaan aikaan
9
147
Vastaukset
Miksipä ei? Lisäksi tuohon on valmiina toiminto, millä saisi vaikka koko palstan sivun tyhjäksi... Tosin kannattaa muistaa että luoteiksi voi päätyä myös "epäpäteviä" henkilöitä... siinä olisikin sitten ihmettelemistä kun joku aamu olisi koko palsta täysin tyhjä ;)
- Vai mitä?
Siksi on mahdollisuus tehdä valitus luotsista.
- ei enempää valtaa
" Tosin kannattaa muistaa että luoteiksi voi päätyä myös "epäpäteviä" henkilöitä..."
Juuri näin, ja sinä olet yksi heistä. - makelampp
Taisit vastata itsellesi, Turum poik. Olet pahin häirikkö, potkun persuksillesi ansaitsisit ja mitä olen "Turum poik" -nimimerkilläsi kirjoittamia kirjoituksia lukenut, niin taitaisit nauttia perseesi käsittelystä.
makelampp kirjoitti:
Taisit vastata itsellesi, Turum poik. Olet pahin häirikkö, potkun persuksillesi ansaitsisit ja mitä olen "Turum poik" -nimimerkilläsi kirjoittamia kirjoituksia lukenut, niin taitaisit nauttia perseesi käsittelystä.
Itku päivässä pitää häirikön voimissa... Sähän sen tiedät...
Tosin eilen et saanut palstalla yhtään itkupotkuraivaria :O
- palstat sontaa täys
Ihan sama. Luotsit eivät nykyään tee yhtään mitään.
- häirikköluotsit pois
Kaikki luotsien virat pitäs pikemminkin lopettaa, eikä ainakaan helpottaa niiden häiriköintimahdollisuuksia!! Taidat ite olla luotsina jossain kun noin hyvin tiedät mitä voi tehdä.. Suoli24 valitsee näihin virkoihin pahimmat sekopäät pilaan keskusteluja, on se nähty monet kerrat.
- Syy ja seuraus
Luotseja ei tarvittaisi JOS ei olisi häiriköitä rikkomassa tahallisesti sääntöjä. Jotkut on ehkä jopa palkattu moiseen toimintaan jonkin järjestön tai yhdistyksen taholta.
- samaa kastia
Syy ja seuraus kirjoitti:
Luotseja ei tarvittaisi JOS ei olisi häiriköitä rikkomassa tahallisesti sääntöjä. Jotkut on ehkä jopa palkattu moiseen toimintaan jonkin järjestön tai yhdistyksen taholta.
Luotsit on eräänlaisia häiriköitä joille Suoli24:n sokko ylläpito on antanu käsittämättömästi tiettyjä ylioikeuksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881507
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101370- 751146
- 1151109
- 661068
- 74965
- 68895
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n255890Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o12831- 33803