Jos tälläinen ihminen on jossain, niin olisimme valmiit tähän. Yhdessä emme voi lasta saada, vain mies voi saada lapsen jonkun toisen kanssa. Onko naista joka pystyisi auttamaan meitä?
Kuka tekisi mieheni kanssa lapsen?
4
425
Vastaukset
- hhhk
Meillä aivan sama ongelma. En tiedä, löytyykö tästä maailmasta ketään, joka voisi auttaa. Ehkä joku ihana nainen, joka joko haluaisi tosiaan auttaa tai mahdollisesti haluaisi itsekin lapsen, mutta ei halua/pysty sitoutumaan vauva-arkeen. Lapsen elämässä ei varmasti voi koskaan olla liikaa rakastavia aikuisia, jos tämä nainen haluaisi myös pitää lapseen yhteyttä.
- Entinen poika
Joo mie voin ottaa miehesi lisääntymisnestettä fjönttaani. Ilman muuta. Tulin juuri bangkokista ja nyt on ihka uusi reikäki.
- Littleroxanne
Hei!
Täällä kirjoittelee nuori aikuinen nainen. Olen miettinyt itkään "kohtunu lainaamista" ja haluan auttaa ihmisiä jotka eivät lasta voi saada. Olen nähnyt läheltä kuinka raastavaa lasettomuus voi olla, joten jos voin vain mitenkään auttaa jotakuta saamaan pienen ihmeen maailmaan, haluan tehdä sen!
Yhteyttä minuun voi ottaa sähköostilla [email protected] niin keskustellaan aiheesta lisää! - Biologinen kello
Luulisi, että halukkaita naisia olisi paljonkin. Suomessahan on muuhun maailmaan verrattuna poikkeuksellisen suuri osa naisista lapsettomia. Vaikka he haluaisivatkin lapsia, niin sopivaa miestä ei vaan löydy. Itse ainakin voisin hankkia lapsen tällä tavoin, jos kemiat kohtaavat ja mies tuntuu muuten tarpeeksi kunnolliselta isäehdokkaaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle573471Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472826Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1482640Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572331Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3572053- 1561724
- 761495
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231338Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.381293- 241184