Reilun parin viikon päästä olisi lähtö. Onko kukaan lomaillut kyseisessä pienessä hotellissa ihan meren rannalla. Kokemuksia paikasta, kiitos.
Side, Hotellin Yali
2
139
Vastaukset
- yali-fani
Asuin Yalissa kesäkuussa 2012 2 viikkoa ja hotelli vastasi tarpeitani; hyvä uintimahdollisuus, pieni yksityinen ranta (kivinen), lähellä kaupungin elämää ja ei siis mikään reservaatti turisteille kuten monet muut hotellit siellä ovat. Rauhallinen.
Aamiainen aika vaatimaton mutta riittävä. Minulla on aina oma pulverikahvi mukana ja sitä tarvittiin täälläkin. Söin usein lounasta hotellissa ja se oli melko OK, illallisen söin aina muualla. Huoneesta mahtava merinäköala ja siivous riittävä. Muurahaisia tosin huoneessa! Henkilökunta ystävällinen ja avulias. Sitä ystävällisempi mitä enemmän käytin heidän palvelujaan....niinkuin niin usein Turkissa. Silmäilivät myös kantamuksiani mitä olin viemässä huoneeseen mutta kukaan ei koskaan sanonut mitään, haluavat että vedenkin ostaisi heiltä. Menisin samaan hotelliin useamminkin ellei Side olisi niin pieni paikka, liian vähän katseltavaa varsinkin kun siellä on ollut. Toivon onnistunutta lomaa! - ÖZ Adana
Hienolla paikalla. Hyvä sijainti!
Lähellä Antik Piknik Garden, joka ihana ravintola, jota pitää vanhempi pariskunta. Suurella sydämellä tehtyä ruokaa.
Älkää menkö Barracuda ravintolaan huijattavaksi. Yrittävät laskuttaa asiakkailta kymmenkertaisia hintoja verrattuna muihin paikkoihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 784398
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺744225Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433629Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163223Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle382860En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142592Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102434IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm341618Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1571332Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli851144