Uskon TOSINEROON

Tiedän, että tosinero ratkaisee Kantsun. Mä tiedän sen, ihan varmasti se ratkaisee sen. Mä odotan vaikka maailmanloppuun asti, mutta aion kytätä koneellani koko ajan milloin tosinero tekee paljastuksen.
2502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jatka vaan samaan tyyliin poikaseni. Kyllä meillä pinna kestää ja itsestäsihän sinä vain tässä pellen teet. Voit sitten aikuisena muistella, että kyllä sitä tulikin oltua nuorena pöljä.

Äänestä
  • Luotettavien tietolähteitteni mukaan Tosinero onkin Korkeasaaren paviaaniperheen Repe-niminen uros ..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jazz kirjoitti:

Tiedän, että tosinero ratkaisee Kantsun. Mä tiedän sen, ihan varmasti se ratkaisee sen. Mä odotan vaikka maailmanloppuun asti, mutta aion kytätä koneellani koko ajan milloin tosinero tekee paljastuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu