Aina kun vaan mietin sitä outoa ääntä niin alan heti kuulemaan sitä. Se on semmonen, no, otetaan esimerkiksi vaikka joku Call of Duty. Joku heittää flashbangin ja sitte sä kuulet sen ihmeellisen staattisen äänen. Joskus se vaan alkaa kuulua yhtäkkiä todella kovalla ilman, että edes ajattelen sitä. Onko mulla niin herkkä kuulo, että kuulen ilmassa olevan sähköväreilyn? Halp.
Vastaukset 1
- Blogi jjkl
Joo kuuluu mullakin suhinaa ja tinnitusta jos alan sitä kuuntelemaan. Löydän myös näkökentästä häiriöitä jos alan niitä katsomaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???251036- 71922
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha591865- 48855
- 82748
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 69654
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646