kun oon yksin niin voihan sitä harkita. Mutta en ny tiijä onko siitä mitään haitaa ?
Mä oon kyl varattu nainen tieltä Pieksämäeltä. En kyl ole sellanen mitä kuvittelette. Keskiikäinen kurvikas muuten hyvä näköinen mutta hopeahapsi.
No joku kerta..
Nainen 45 v.
2
1882
Vastaukset 2
- Kestava mies
Anna sinulle selaista mita et voi uskoka todkesi
- Nainen 45 v.
Kestävä sielu annat sellaista mitä en voi uskoa todelliseksi.
Maistan vasta kun olemme varanneet Jyväskylästä huoneen.
Milloin sulle spopisi että tehtäisiin treffit? Oisko se Jyväskylän asema se matkakeskus klo 13 jälkeen 13.12.2014 la silloin voitais tavata?
Voimme jutella kaikenlaista kaikesta kivasta mitä kaikea siihen kohtaamiseen liittyisi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS1243027Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.161071Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63893Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke51856- 52819
- 48699
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍79665- 53647
- 80636
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35614