Kärkölässä homobaaria

Häh ?

Tietääks kukaa ?

3

213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aika monta

      Kysyt vaan et mikä niistä ?

    • Miten_voi_kannattaa

      Nyt ois Lappilaan avattu jonkinlainen.... Kuka hitsi sinne jumalan selän taa lähtee viikonloppuiltaa viettään täysjärkisenä .... Taloudellinen harakiri perustaa baari kuolleeseen kylään. Toisaalta hyvät et pysyy omis piireissään ketä siellä vielä elossa on... Autio kuin Tshernobyl.

    • Näitä_kyselyjä

      vaparisolvaaja PIA RASK Savonlinnasta postaa aamuvarhaisesta iltayöhön. Aspergerin syndrooma vaatimalla vaatii kaikkea mahdollista pskaa postattavaksi kaupunkipalstoille. Vakava tauti ja läheistä sukua skitsofrenialle. Potilas on menettänyt todellisuuden ja sairaudentajun eikä osaa edes hävetä vaikka se tunnetaan hyvin. Katsokaa nettidokumentti "Suomalaisen lapsiperheen elämä Pietarissa" niin taustansa valottuvat suureksi osaksi. Päivääkään ei ole oikeaa ja rehellistä työtä tehnyt vaan loisinut yhteiskunnan kustannuksella "opiskelemassa" milloin missäkin, ja aina ilman tulosta. Tällaisia loisia joukossamme pyörii aina siihen saakka kunnes noutaja yhtenä päivänä saapuu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      67
      2277
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2182
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1478
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      20
      1282
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1242
    6. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      120
      1164
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      969
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    Aihe