Onko sellaisia Suomessa, jotka ovat harrastaneet seksiä UFO:jen kanssa? Amerikassa on. Kirja: Ufosieppaukset. John Mack.
Vaarallinen juttu. Olkaa varovaisia.
Heidän tarkoituksensa on aikansaada uusi hybridi rotu, sillä homo sapience on muutoksen tarpeessa, uusi era on lähellä.
Useimmiten hyväksikäytetty kärsii mielenterveydellisistä ongelmista ja on ahdistunut, sillä niinkin erilaiset identiteetit kuin ufo ja ihmiset ovat hyvin epäyhtenäiset. Ufojen aivojen kapasiteeti on ylivertainen ja ihminen on "kuin karkkipala heille". Hyväksikäytetty on ohjelmoitu ja tarvitsee erikoisterapeutin apua, jotta hypnoosissa avaisi muistelmansa ja pääsisi traumoista. Miljoona amerikkalaistakertoo olleensa siepattuna. Sieppaukset tapahtuvat rodusta, yhteiskunta-asemasta riippumatta. Onko Suomessa vastaavia. Joskus ihminen huomaa, että elämästä puuttuu aikajaksoja, mutta ei pysty muistamaan mitään ilman apua. Suomesta voi saada hypnoosiapua. Kysy Ufo seuralta.
Ufojen hyväksikäyttämä
7
379
Vastaukset
- j.mack
naisissa kasvatetaan alkioita, jotka sitten otetaan pois purkkeihin aluksiin kasvattamoihin. Miehiltä otetaan spermat. Miksataan uutta dna:ta sekaan.
Puhutaan että siepatun seksuaalisuus ei enää ole samalla viivalla sen jälkeen enää kuin oli alussa. On tahdottomuutta, sillä tulkitsen sitä sillä, että alkaa elää kaksoisidentiteettiä, osaksi hybridin ja osaksi ihmisen eikä maanpäällinen kumppani enää ole tärkein asia. Tärkeätä on puhua suoraan asiasta perheelle ja hakea vertaistukea. Jokainen siepattu on tarkoin valittu ja palvelee jotakin tarkoitusta esim. nopea aineenvaihdunta, jota on tarkoitus käyttää. Sieppaukset usein kulkevat suvussa. - galaksien usva
Nyt aletaan kyllä olla ns. jännän äärellä!
Asettakaa foliohattunne päihinne, lapset!
- lopunaikaa elämme
Jos sellaista tapahtuu niin kysymyksessä ovat langenneet enkelit, jumalanpojat. Raamatussa on viitteitä tähän. Onko tulevan antikristus tällaisen jälkeläinen.
1 Moos 6:2 Niin Jumalan pojat näkivät ihmisten tyttäret kauniiksi, ja ottivat emänniksensä kaikesta kuin he valitsivat.
Jättiläiset ja Jumalan pojat
Tässä artikkelissa pyrin kertomaan historiallisten ja raamatullisten lähteiden perusteella jättiläisistä ja Jumalan pojista, jotka raamatussa esiintyy. Artikkeli on laadittu pääasiassa oman mielenkiinnon takia harrastelumielessä. Emme voi tässä asiassa koskaan saada 100% totuutta esiin, sillä joudumme arvailemaan monia asioita.
Sisällysluettelo
1. Jumalan poikien ja ihmisten tyttärien lapset ovat jättiläisiä
2. Jumalan pojat ovat enkeleitä
3. Grigorit
4. Vain osa langenneista enkeleistä otti ruumiillisen muodon
5. Enkelit taivaassa eivät mene naimisiin
6. Jättiläisiä syntyi myös vedenpaisumuksen jälkeen
7. Jättiläiskansoja hävitettiin vedenpaisumuksen jälkeen surmaamalla heitä
8. Jättiläisten esiintymiset Raamatussa
Jisbi-Benob, jättiläisten jälkeläinen
Safi, jättiläisten jälkeläinen
Kookas mies polveutui jättiläisistä
Taistelu filistealaisia vastaan
Gatilaiset jättiläiset
Goljat oli jättiläinen
Eemiläiset, anakilaiset ja refalaiset olivat jättiläiskansoja
Kuningas Oog - Uhvo
Ufon kanssa varmasti vaikeaa, eikös se ole se lautanen millä ne alienit lentelee...?
- voimorjes
Kerran yritin harrastaa seksiä ufon kanssa, mutta tilanne oli niin epäkiihottava etten saanut erektiota.
PS UFO=unidentified flying object eli suomeksi tunnistamaton lentävä objekti... - hääähää
tarkoitatko sillä orgioissa epämääräiseistä suunnasta lennähtävää väsynyttä mälliä
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla
Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk1589904Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi39513Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava
Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta1308000Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä
HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html2617538Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös
seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.1236189Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?
Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k875977Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j565797Stubb jo paljon tunnetumpi ja arvostetumpi maailmalla, kuin Marin koskaan
Stubb tekee sitä työtä mitä pitää, hän ei koreile vaatteilla eikä ole baareissa räkäposkella kuten Marin. Marininhan pit944851Oikeistohallitusten aikaan saannokset.
Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja143927Pelle Miljoona, 70, saa harvinaista taiteilijaeläkettä - Tämän suuruinen eläke on kuussa!
Pelle Miljoona on kyllä symppis! Peace! Suomen punk-konkari Pelle Miljoona on yksi syksyn Vain elämää -kauden artisteist541474