En tiedä kuuluuko tämä tänne mutta kuiteskin tietääkö kukaan et voiko älypuhelimen kameralla zoomata mun mielestä ei?
eksyksissä
6
142
Vastaukset
Joissain saatta olla digizoom mikä vastannee aika paljon samaa kuin kroppaus. On kuitenkin ainakin yksi eli Samsung Galaxy S4 Zoom jossa on optinen zoomausmahdollisuus.
Jos oikein kameraa haluaa niin eiköhän kamera ole parempi vaihtoehto kuin kamera puhelimen lisukkeena. Voihan tietysti olla tulossa myös kameroita joissa on puhelin lisävarusteena mutta onko yhdistelmä parempi kuin kaksi erillistä laitetta jää jokaisen omaan harkintaan.- lisukkeena
”mutta onko yhdistelmä parempi kuin kaksi erillistä laitetta jää jokaisen omaan harkintaan”
—ihanko totta? lisukkeena kirjoitti:
”mutta onko yhdistelmä parempi kuin kaksi erillistä laitetta jää jokaisen omaan harkintaan”
—ihanko totta?Eikö löytynyt mitään omaa sanottavaa? Onko sekin paha jos antaa kullekin päätäntävallan omissa kamerahankinnoissaan? Taisin siinä jo aiemmin vastata alkuperäiseen kysymykseen joten tuo huomautukseni oli ihan paikallaan ja antoi vapauden minun puolestani olla mitä mieltä tahansa.
Minulla on kamerat ja puhelinet erikseen ja kameran puhelinta pidän lähinnä muistiinpanovälineenä kun ei viitsi kirjoittaa. Kuva kertoo paljon esim. jos olet ostoksilla ja vertailet eri liikkeiden tarjontaa.
Lisäksi vielä sinulle neuvoksi, kun lainaat niin lainaa koko ajatus ja ainakin koko lause. Vai oliko noin pitkä lause sinulle täysin mahdoton ymmärtää?- ymmärtää?
Työeläkeläinen kirjoitti:
Eikö löytynyt mitään omaa sanottavaa? Onko sekin paha jos antaa kullekin päätäntävallan omissa kamerahankinnoissaan? Taisin siinä jo aiemmin vastata alkuperäiseen kysymykseen joten tuo huomautukseni oli ihan paikallaan ja antoi vapauden minun puolestani olla mitä mieltä tahansa.
Minulla on kamerat ja puhelinet erikseen ja kameran puhelinta pidän lähinnä muistiinpanovälineenä kun ei viitsi kirjoittaa. Kuva kertoo paljon esim. jos olet ostoksilla ja vertailet eri liikkeiden tarjontaa.
Lisäksi vielä sinulle neuvoksi, kun lainaat niin lainaa koko ajatus ja ainakin koko lause. Vai oliko noin pitkä lause sinulle täysin mahdoton ymmärtää?jos antaa kullekin päätäntävallan omissa kamerahankinnoissaan?
Ihanko tosissasi luulet, että voit antaa päätäntävaltaa muille?
Miten sait oikeuden päättää muiden päätäntävallasta?
Mitä tapahtuu niille joille et anna päätäntävaltaa? ymmärtää? kirjoitti:
jos antaa kullekin päätäntävallan omissa kamerahankinnoissaan?
Ihanko tosissasi luulet, että voit antaa päätäntävaltaa muille?
Miten sait oikeuden päättää muiden päätäntävallasta?
Mitä tapahtuu niille joille et anna päätäntävaltaa?Et siis vieläkään saanut asiasta mitään sanottua! Tökkiikö pahastikin?
- Suomi-24
Mielipiteenne on rekisteröity. Kiitämme.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö28110391K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon2456036Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1735454PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *1125119Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193335Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe92744- 2142652
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.202499- 282354
Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell3822257